The Leftovers (Pozůstalí) Děj seriálu The Leftovers se opět přesouvá

Děj seriálu The Leftovers se opět přesouvá

Děj seriálu The Leftovers se opět přesouvá

Třetí řada The Leftovers je sice stále ještě v nedohlednu, ale již nyní se objevují první informace o tom, co nás čeká. Děj seriálu se opět přesouvá na nové místo a víme, které ze známých postav se vrátí a koho už nejspíš neuvidíme. Možná budete překvapeni. Čtěte dále.


9 0
2.6.2016

Děj seriálu se přesouvá do Austrálie
První řada The Leftovers se odehrávala v městečku Mapletonu, které bylo tvrdě zasaženo Náhlým Vytržením. Ve druhé řadě se děj přesunul do Jardenu v Texasu, přezdívaném Miracle, kde nikdo nezmizel a které bylo na konci epizody zdecimováno k nepoznání. Ve třetí, poslední řadě, se děj seriálu opět přesune a tentokrát to bude do Austrálie.


Vrátí se téměř všechny hlavní postavy
Ve třetí řadě se vrátí téměř kompletní osazenstvo řady druhé s jednou významnou výjimkou.

I nadále tedy budeme vídat rodinku Kevina Graveyho, včetně jeho bývalé ženy a odcizeného syna, stejně jako znovu uvidíme reverenda Jamisona. Také se znovu setkáme s nováčky druhé řady, Murphyovými, jejichž dcera Erika pomohla srovnat Jarden se zemí, když se přidala k Vině přeživších. Mezi hlavní postavy se ve třetí řadě přidá Scott Glenn, kterého jsme vídali jako otce Kevina Garveyho, u nějž jsme nikdy nevěděli, zda je či není při smyslech.


A teď výjimka potvrzující pravidlo. Do seriálu už se jako hlavní postava nevrátí Ann Dowd, kterou všichni známe jako Patti Levinovou, která, ač v první řadě zemřela, hrála jednu z hlavních rolí i v řadě druhé, kde pravidelně strašila Kevina Garveyho a ke konci druhé řady se jí Kevin zbavil tak, že ji v posmrtném životě utopil ve studni. Je ovšem zcela možné, že by se nám Patti mohla vrátit i ve třetí řadě, aby strašila našeho trýzněného antihrdinu.


Co říkáte další změně místa? Jaký důvod pro stěhování právě do Austrálie podle vás tvůrci vymyslí? Jarden byl samozřejmě srovnán se zemí a v klidu už se tam asi žít nedá, ale proč právě Austrálie? Že by nový domov Kevinovi a jeho přátelům zajistil jeho otec, který v Austrálii, pokud si dobře vzpomínám, během druhé řady pobýval? Bude vám šílená Patti chybět?

Diskuze /4

TOMASH

Mna skoro uplne od serialu odradila epizoda s „posmrtnym zivotom“. Pripomenulo mi to casy ked sa zacal rucat LOST a stala sa z neho akasi cudna ducharina. a VOBEC KED SA V SERIALY ZACNU ZIVYM UKAZOVAT TI MRTVI, zacinam citit odpor…

2.6.2016 | 18:55:46
diastan

Měl jsem z toho obavy před startem 2. série…Ta mě ale ujistila, že ho mít nemusím…A Patti mi chybět zrovna nebude.

2.6.2016 | 19:03:46
Kutil44

Neviete kedy sa má začať natáčať?

2.6.2016 | 22:11:44
potter1

Jooooo Australia! To som chcel :D Super tesim sa :) Je to jeden zo serialov co vie najviac prekvapit :)

3.6.2016 | 17:01:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál The Leftovers ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Co je cílem Leftovers?

To krásně shrnul Damon Lindelof

Tenhle seriál není pro každého. Někteří lidé ho budou milovat a jiní ho mít rádi nebudou, ale chceme, aby všichni něco cítili.

Poster ke třetí řadě

Poster ke třetí řadě

Titulky

Titulky k seriálu pro vás překládali Danyssimo a Milenka

Stáhnout je můžete v profilech jednotlivých epizod nebo v rubrice Titulky