The Leftovers (Pozůstalí) Dočkáme se ve třetí řadě The Lefovers odpovědí?

Dočkáme se ve třetí řadě The Lefovers odpovědí?

Dočkáme se ve třetí řadě The Lefovers odpovědí?

Seriál The Leftovers je o životě ve světě po záhadném zmizení 2 % světové populace. Zatím se tvůrci striktně drželi toho, že se tuto záhadu nesnažili nijak zodpovídat. Bude tomu stejně i u řady třetí? To prozradil scenárista seriálu Damon Lindelof.


6 0
17.9.2016

Takže jak to vidí?

The Leftovers jsou typ seriálu, který nemůže poskytnout odpovědi, není to seriál o řešení záhad.


Víc, než cokoli jiného chci dosáhnout zakončení The Leftovers se sebedůvěrou. I kdybychom padli na držku a nikomu se to nelíbilo, je to lepší, než se snažit být něčím pro každého, nebo říkat, že to bude nějaké a pak v poslední chvíli nahodit návnadu a nechat to stát se něčím jiným. Lidé chtějí v příběhu ucelenost.

Takže sám sobě radím nechovat se, jako by to byla bůh ví jak velká věc. Vím, že na to, abychom to zvládli tak akorát správně, budeme muset vynaložit neúměrné množství energie, ale kdybych jednal s každou větou rozhovoru, každou scénou, každým pohybem postav jako s něčím neskutečně vzácným, skončil bych u toho, že bych to mockrát přepisoval. Je to stejné jako se zdobením dortu – vždycky se tam toho dá dát tolik. Klíč je v tom vědět, kdy říct, „Jo, ten dort vypadá dobře. Ten bych chtěl sníst.“

Jste rádi, že se tvůrci nebudou pouštět do neprozkoumaných vod a nebudou se snažit otázku, proč všichni ti lidé zmizeli, zodpovídat, nebo byste se nějakých odpovědí dočkali rádi?

Zdroj: The Hollywood Reporter

Diskuze /7

Kutil44

Nie radšej nech nič nevysvetlujú, aj tak by sa nenašlo rozumné vysvetlenie. Seriál by si len uškodil…

17.9.2016 | 17:58:51
JeremyFall

Jedna z věcí, které se mi na The Leftovers hodně líbí je právě to, že ten seriál není o tom, proč se to stalo ale o tom, jak lidé po tom žijí. Takže ne děkuji, vysvětlení ve třetí řadě opravdu nepotřebuji

17.9.2016 | 18:45:05
Kamen7253

Souhlasím s JeremyFall.­.častokrát se stane, že „vyzrazení“ celého problému na konci seriálu či filmu úplně potopí námět, i kdyby ten snímek byl udělaný perfektně. Nechci nic vědět, to je právě to, co dělá The Leftovers jediněčným. A ta hudba!!

17.9.2016 | 19:10:35
Mizantrop

Lindelof sa poucil z fiaska ohladom zaveru Lostov. Teraz sa uz radsej do ziadnych vysvetlovaciek nepusta. Kazdopadne ako to uz bolo popisane vyssie tento serial to nepotrebuje. Aj ked by som sa tomu popravde nebranil.

17.9.2016 | 20:38:26
+Daryl+

Tak s tím, že bych nechtěl vědět proč se to všechno děje, nemohu souhlasit.To by to měl scénárista velice jednoduché. V tom případě ať se neuvádí,že je to scifi seriál,ale obyč drama ze života. Nesledoval bych, protože takových je hromada. Je i spousta takových scifi kde zůstává konec otevřený. Pak následuje 2,3,4 série a konec nepřekvapivý viz. seriál Ztraceni. Scifi a mysteriozní tvorbu sleduji a čtu velmi rád také proto:„Co jen to ten autor pro nás ještě nevymyslí,co tu ještě nebylo!“ A to se týká nejen celého děje, ale i konce seriálu.Seriál nebo film, který nemá smysluplné nebo nijak zajímavé ukončení,hodně ztrácí. Já bych ho nikomu moc nedoporučil. Protože skoro každý chce vědět proč a jak..

17.9.2016 | 20:51:14
kaktuss

Prave preto, ze nikto neriesil, co sa stalo, je ten serial nudny a nezaujimavy :-).

#7 Methius
18.9.2016 | 7:03:33
Methius

#6 kaktuss: víc bych snad ani nemohl nesouhlasit…

20.9.2016 | 19:37:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál The Leftovers ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Co je cílem Leftovers?

To krásně shrnul Damon Lindelof

Tenhle seriál není pro každého. Někteří lidé ho budou milovat a jiní ho mít rádi nebudou, ale chceme, aby všichni něco cítili.

Poster ke třetí řadě

Poster ke třetí řadě

Titulky

Titulky k seriálu pro vás překládali Danyssimo a Milenka

Stáhnout je můžete v profilech jednotlivých epizod nebo v rubrice Titulky