The Leftovers (Pozůstalí) Jací nováčci nás čekají ve třetí řadě?

Jací nováčci nás čekají ve třetí řadě?

Jací nováčci nás čekají ve třetí řadě?

Rodinku Kevina Garveyho a Murphyovy, kteří se k osazenstvu seriálu přidali ve druhé řadě, už známe. Jaké nováčky ale máme čekat od řady třetí?


5 0
24.9.2016

K osazenstvu seriálu se přidají Katja Herbers a Lindsay Duncan.

Katju Herbers řada z vás možná zná ze seriálů Divorce či Manhattan. Lindsay Duncan je známá například z filmů Lásky čas, Birdman, nebo Alenka v říši divů, či ze seriálu Merlin, nebo minisérií Close to the Enemy či The Honourable Woman.


Jaké postavy si tyto herečky zahrají zatím není známé, tvůrci drží prakticky vše o třetí řadě jako tajemství, takže na další střípky informací si musíme ještě počkat. Ovšem znáte tvorbu těchto dam? Jste zvědaví, co do seriálu přinesou?

Diskuze /1

moudnik

Výtečný seriál nepotřebuje příznivce sledující zombíky nebo komiksové bejkárny. Všude, kde je třeba zapojit více okruhů a spustit obrazotvornost, bývá příznivců méně. Zaujala mě úvodní písnička druhé série, kterou parádní jižanskou američtinou zpívá skvělá Iris DeMent. Nakonec jsem si ji nechal přoložit od přítelkyně a potvrdilo se mi mrazení, které jsem při jejím poslechu pociťoval, aniž bych jí ještě rozuměl. To je právě ta nádhera, stále něco objevovat a věci si domýšlet. Ne, jak tupé dobytče hledět na potoky krve nebo spidermany lezoucí po mrakodrapech a mít vše po lopatě vysvětleno.Ty nové postavy nemůžou než ještě více vylepšit už tak báječnou inteligentní podívanou. Budeme se na ně tedy těšit a ať se mezi ostatními prosadí.

25.9.2016 | 5:18:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál The Leftovers ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Co je cílem Leftovers?

To krásně shrnul Damon Lindelof

Tenhle seriál není pro každého. Někteří lidé ho budou milovat a jiní ho mít rádi nebudou, ale chceme, aby všichni něco cítili.

Poster ke třetí řadě

Poster ke třetí řadě

Titulky

Titulky k seriálu pro vás překládali Danyssimo a Milenka

Stáhnout je můžete v profilech jednotlivých epizod nebo v rubrice Titulky