The Leftovers (Pozůstalí) Jaké domněnky k finálovým epizodám se objevily tentokrát?

Jaké domněnky k finálovým epizodám se objevily tentokrát?

Jaké domněnky k finálovým epizodám se objevily tentokrát?

Na webu WatchingTheLef­tovers.com opět nezklamali a můžete si přečíst několik zajímavých otázek a jejich domněnek k finálovým epizodám. Devátá epizoda seriálu nazvaná The Garveys At Their Best nás čeká již dnes v noci.


0 0
24.8.2014

Jelikož tyhle otázky a domněnky navazují na promo k finálovým epizodám, ještě jednou vám jej sem dávám, abyste věděli, o čem mluví…

Thumbnail Play icon

Koho má Garvey senior na mysli? Obzvlášť když říká, "Před třemi lety jsme se na sebe dívali a nikdo z nás nepřemýšlel, proč jsme pořád tady… Věděli jsme to. Vy jste to věděli.
Předpověď: Má na mysli konkrétně sebe a lidi kolem sebe, kteří zažívají stejně jako on sluchové a zrakové halucinace (Kevin, Patti, Dean, zvířata…).


Proč je Laurie pokrytá sazemi? Proč jsou tam scény v plamenech? Stane se někdo mučedníkem tak, že se upálí zaživa?
Předpověď: Laurie a Vina přeživších jsou součástí propracovaného systému zaměřujícího se na to, aby si lidé vzpomněli (což snad bude mnohem výraznější ve druhé řadě). Můj odhad je, že Vina Přeživších se chystá vytvořit pohřební hranici pro několik desítek Milovaných na Den vzpomínek. Myslím, že důvod, proč jsme v traileru viděli zmlácenou Meg je, že jeden z pozůstalých (možná Nora?) se rozhodne sáhnout k odvetě.

Kde je zde? Kevin během traileru několikrát opakuje slovo „tady“. „Nepatřím se“, „Musím odsud odejít.“ Co „se neděje?“ Co „není skutečné?“
Předpověď: Kevin skončí (alespoň na chvíli) na stejném místě jako jeho otec: na psychiatrii. Myslím, že jeho diagnóza bude syndrom přeživších smíchaný s trochou „moje boží vize jsou skutečné“. Tohle je, koneckonců, vesmír Damona Lindelofa.

Kdo chce „doručit zprávu?“ Co to říkala? Proč vidíme Jill, když se tohle říká? Je Jiil nyní skutečným členem Viny Přeživších? Je konečně připravená vložit své emoce (nebo jejich nedostatek v něco pozitivnějšího… nebo negativního?
Předpověď: Vsadím se, že ta zpráva je od Mary Jamisonové a z té zprávy Mattovi exploduje hlava.

Kdo je ta žena v Kevinově autě, která se ho ptá, jestli je dobrý chlap?
Předpověď: Kevin ji našel stejně, jako Nora našla Angel (onu prostitutku, co ji přiměla, aby ji střelila). Myslím, že jeho vina přeživšího – a ztráta Laurie – se chystá Kevinovi znemožnit mít vztah s Norou. Myslím, že je to tak nejlepší, protože věřím, že Svatý Wayne změnil Noru ve svého ďábelského přisluhovače.

Co je to s tím jelenem snažícím se dostat přes dveře ke Kevinovi? Dostaneme konečně nějaké odpovědi týkající se toho jelena a psů?
Předpověď: Ta zvířata jsou posvátnými zvířaty – nebo průvodci – a snaží se Kevina Garveyho juniora přimět akceptovat (což je termín, který používala jak Patti, tak Garvey senior) a pochopit, co se děje jemu a dalším, kteří zažívají tyto výjevy. Jakmile tuto zprávu pochopí a přijme tento potencionální „probouzející“ hovor, myslím, že dojde k lepšímu porozumění povahy těchto hlasů, zvířat a obzvlášť toho, proč „Ti psi nejsou naši psi… Už ne.“

Poslední, ale rozhodně ne nejmenší, kde je sakra Svatý Wayne? V traileru není zmínka ani o jedné z postav této dějové linie. Nedokážu si představit, že ho už během finálových epizod neuvidíme.
Předpověď: HBO si šetří to nejlepší na konec. Proč kazit překvapení? Myslím si, že Svatý Wayne nebude vůbec „svatý“.

Máte vy nějaké vlastní domněnky, co by nás mohlo čekat?

Diskuze /1

Alenn

Pozůstalí mi připomínaj tu sektu Jima Jonese Svatyně Lidu

4.9.2014 | 13:09:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál The Leftovers ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Co je cílem Leftovers?

To krásně shrnul Damon Lindelof

Tenhle seriál není pro každého. Někteří lidé ho budou milovat a jiní ho mít rádi nebudou, ale chceme, aby všichni něco cítili.

Poster ke třetí řadě

Poster ke třetí řadě

Titulky

Titulky k seriálu pro vás překládali Danyssimo a Milenka

Stáhnout je můžete v profilech jednotlivých epizod nebo v rubrice Titulky