The Leftovers (Pozůstalí) Titulky ke 2. epizodě jsou hotovy

Titulky ke 2. epizodě jsou hotovy

Titulky ke 2. epizodě jsou hotovy

Tak pro ty, kdo po první epizodě seriálu The Leftovers našli kuráž kouknout se i na epizodu druhou, tu máme titulky k druhé epizodě nazvané Penguin One, Us Zero (Tučňáci jedna, My nula). Tentokrát se jich ujala moje maličkost a doufám, že vám zpříjemní sledování tohoto decentně zamotaného seriálu.. A co nás v epizodě čeká? Čtěte uvnitř – pozor, jemné spoilery.


0 0
8.7.2014

Znovu upozorňuji – OBSAHUJE SPOILERY!!!

Kevin se musí po svém útoku na smečku psíků vypořádávat s psychiatrem, který by možná sám potřeboval terapii, protože má ve své kanceláři nafukovacího tučňáka (což je jediná spojitost s názvem epizody), který slouží dětem k boji proti agresi. Autorka článku nedoporučuje testovat na vlastních dětech :)


Meg se poté, co se vydala na prázdniny k Vině Přeživších, snaží najít svou cestu – jsou jí členové tohoto kultu, nebo by se měla vrátit ke svému snoubenci? Bude v tom mít po této epizodě jasno?

Nina Durstová, matka a manželka, která přišla při vytržení o celou svou rodinu a která je navíc sestrou reverenda Matta Jamisona, dělá pod příslibem finanční pomoci rozhovory s lidmi, kteří ztratili své blízké během Vytržení – dělá to, aby jim skutečně pomohla, nebo sbírá informace pro svého bratra a jeho pošpiňující články?

Partička Svatého Wayna je rozprášena a Tom postaven před těžký úkol – postarat se o Christine, aniž by se ti dva sblížili..

Ještě jednou příjemnou zábavu a nashledanou za týden.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál The Leftovers ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Co je cílem Leftovers?

To krásně shrnul Damon Lindelof

Tenhle seriál není pro každého. Někteří lidé ho budou milovat a jiní ho mít rádi nebudou, ale chceme, aby všichni něco cítili.

Poster ke třetí řadě

Poster ke třetí řadě

Titulky

Titulky k seriálu pro vás překládali Danyssimo a Milenka

Stáhnout je můžete v profilech jednotlivých epizod nebo v rubrice Titulky