The Leftovers (Pozůstalí) V příštích epizodách uvidíte...

V příštích epizodách uvidíte...

V příštích epizodách uvidíte...

Tvrzení, že druhá řada The Leftovers je ještě o něco lepší, než byla řada první, snad není příliš troufalé. Mě osobně velmi baví styl, kterým se události vypráví, kdy z několika epizod z různých úhlů pohledu skládáme celek. A co nás čeká v epizodách následujících? Přinášíme vám oficiální popisy.


5 0
28.10.2015

HBO vypustilo do světa oficiální popisy následujících pěti epizod, takže neváhejte a čtěte dále.

Epizoda pátá No Room at the Inn
Reverend Matt Jamison vezme svou manželku Mary mimo Miracle, aby hledal odpovědi ohledně jejího stavu, ale jejich životy se nebezpečně zvrhnou, když Mattovi není umožněn návrat do města. V zoufalé snaze dostat ji zpět do města, bojuje, aby ji ochránil před zoufalými turisty těsně před branami města.


Epizoda šestá Lens
Neočekávaní návštěvníci se dostanou Noře pod kůži a začne se utápět v otázkách ohledně sama sebe. Kevinovo dilema ohledně jeho složité situace již není možno ignorovat. Erika najde nepravděpodobné spojence a odhaluje děsivé tajemství.

Epizoda sedmá A Most Powerful Adversary
Nora sděluje Kevinovi a Jill novinky, které nečekali. Kevin se vypořádává s dopadem té zprávy, jež mu Nora sdělila a prozkoumává své možnosti, jak vyřešit problém s Patti. Jill se vydává na sólové dobrodružství které se může stát pouze v Miracle. Laurie učiní ukvapené rozhodnutí, které ovlivní Garveyovi.

Epizoda osmá International Assassin
V důsledku toho, že Laurie zpochybnila jeho psychické zdraví, se Kevin pokusí Patti porazit na nečekaném bojišti. Strašná, srdcervoucí volba je vše, co stojí mezi Kevinem a jeho šancí zbavit se jí a své minulosti.

Epizoda devátá Ten Thirteen
Osobní ztráta a následná pouť do Miracle nám nabídne vodítka, proč se Meg vydala na svou cestu jako zarytý bojovník za Vinu přeživších. Po problémech s Laurie se Tom snaží znovu shledat s Meg.

Vypadá to dobře, nemyslíte?

Diskuze /1

Lagertha

To teda rozhodně! Patřím k těm, kteří tento seriál milují a moc se těším na další díly.

29.10.2015 | 8:37:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál The Leftovers ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Co je cílem Leftovers?

To krásně shrnul Damon Lindelof

Tenhle seriál není pro každého. Někteří lidé ho budou milovat a jiní ho mít rádi nebudou, ale chceme, aby všichni něco cítili.

Poster ke třetí řadě

Poster ke třetí řadě

Titulky

Titulky k seriálu pro vás překládali Danyssimo a Milenka

Stáhnout je můžete v profilech jednotlivých epizod nebo v rubrice Titulky