The Leftovers (Pozůstalí) Ve druhé řadě uvidíte...

Ve druhé řadě uvidíte...

Ve druhé řadě uvidíte...

Desetidílná druhá řada seriálu The Leftovers začíná již za necelý týden a dnes si můžete přečíst obsah prvních čtyř epizod. Snad nemusím ani říkat, že obsahuje spoilery. Příjemnou zábavu.


3 0
29.9.2015

Epizoda první Axis Mundi

  • Premiéra: 4. října 2015

Jarden v Texasu byl přejmenován na „Miracle (Zázrak)“ poté, co se ukázalo, že zde 14. října nikdo nezmizel. Od té doby se město stalo magnetem pro turisty a lidi, kteří jsou přesvědčeni, že je výjimečné a udrží je v bezpečí. Mezi místními rodinami jsou Murphyovi, otec John (Kevin Carroll), matka Erika (Regina King) a jejich dvojčata Evie (Jasmin Savoy Brown) a Michael (Jovan Adepo). Zatímco se John snaží chránit své město před podvodníky a šarlatány, dostává zlověstné varování od muže, který tvrdí, že ovládá psychické síly. Brzy nato se Kevin Garvey, Nora Durstová a Kevinova dcera Jill objevují v Miracle. Tato nově vytvořená rodina opustila Mapleton, aby začala znovu, ale zdá se, že Kevin nemůže utéct své minulosti. Murphyovic rodina a Kevin poté zažijí událost, která navždy změní jejich životy. 

Epizoda druhá A Matter of Geography

  • Premiéra: 11. října 2015

Kevin, Nora a Jill se snaží posbírat střípky svých životů po nepokojích, které proběhly na konci první řady v Mapletonu, ale problémy z minulosti se neustále vynořují. Nový Garveyovic klan nalezl v Miracle nový začátek. Nora učiní impulzivní volbu, zatímco Kevin se zaplete do problémů Murphyových. 


Epizoda třetí Off Ramp

  • Premiéra: 18. října 2015

Laurie a Tom Garveyovi se snaží zachraňovat ztracené duše. Laurie se snaží šířit informace o tom, jak je Vina přeživších nebezpečná, zatímco Tom infiltruje kult, čímž odhalí zcela nové hnízdo problémů.

Epizoda čtvrtá Orange Sticker

  • Premiéra: 25. října 2015

Uprostřed zemětřesení se Nora probouzí, Kevin je pryč a její naděje ohledně bezpečí v novém městě se rozplynou. Murphyovi jsou mimo ze zmizení Evie. Kevin se vrací domů, ale nemá nejen žádné vzpomínky na předchozí noc, ale ani svůj mobil, který by ho spojil s pohřešovanými dívkami. Mezitím se neočekávaným způsobem vrací starý nepřítel.

Vypadá to docela zajímavě, nemyslíte?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál The Leftovers ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Co je cílem Leftovers?

To krásně shrnul Damon Lindelof

Tenhle seriál není pro každého. Někteří lidé ho budou milovat a jiní ho mít rádi nebudou, ale chceme, aby všichni něco cítili.

Poster ke třetí řadě

Poster ke třetí řadě

Titulky

Titulky k seriálu pro vás překládali Danyssimo a Milenka

Stáhnout je můžete v profilech jednotlivých epizod nebo v rubrice Titulky