The Leftovers (Pozůstalí) Nový seriál stanice HBO "The Leftovers"

Nový seriál stanice HBO "The Leftovers"

Nový seriál stanice HBO "The Leftovers"

Do seriálového světa míří další novinka nazvaná The Leftovers, kterou tentokrát přináší stanice HBO. Seriál je založený na novele Toma Perrota The Leftovers. Kniha je originálním pohledem na Vytržení, ač není jasné, zda k nějakému vytržení skutečně došlo.


2 0
24.5.2014

Když dvě procenta světové populace náhle bez vysvětlení zmizí, svět se snaží přijít na to, co s tím má dělat. O tři roky později se odehrává děj seriálu The Leftovers a přináší příběhy lidí, kteří se přes toto nevysvětlitelné zmizení nedokázali přenést.

Můžeme se těšit na deset epizod, ve kterých uvidíme takové hvězdy jako Justina Therouxe (Mulholland Drive; HBO’s John Adams a Six Feet Under) v roli Kevina Garveyho, otce dvou dětí a šéfa policie, který se snaží v tomto novém světě udržet alespoň zdání normálnosti. V dalších rolích se představí : Amy Brenneman (Private Practice); Christopher Eccleston (Thor: The Dark World); Liv Tyler (The Strangers, The Lord of the Rings); Charlie Carver (Desperate Housewives); Max Carver (Desperate Housewives); Carrie Coon (Gone Girl); Ann Dowd (Side Effects); Michael Gaston (The Mentalist); Emily Meade (HBO’s Boardwalk Empire); Annie Q (The Reluctant Professor); Margaret Qualley; Amanda Warren (The Adjustment Bureau) a Chris Zylka (The Amazing Spider-Man). //Více si můžete přečíst v rubrice Postavy.


Dáte téhle novince šanci?

Já jsem osobně jsem hodně zvědavá, co se z toho vyklube a zda to dostojí mým očekáváním, nebo to bude jen další zklamání..

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

Kamylko

zaujalo, urcite dam sancu, taketo mysteriozne veci mozem a snad HBO nesklame :)

24.5.2014 | 15:44:49
vojtamkv

Také mě to zaujalo, těším se. Od HBO mě snad ještě nic nezklamalo. :D

24.5.2014 | 17:58:09
danyssimo

Určitě se těším. I na nový webík.

webmaster
27.5.2014 | 20:29:12
nini78

Ja som tiež veľmi zvedavá…

27.5.2014 | 21:44:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál The Leftovers ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Co je cílem Leftovers?

To krásně shrnul Damon Lindelof

Tenhle seriál není pro každého. Někteří lidé ho budou milovat a jiní ho mít rádi nebudou, ale chceme, aby všichni něco cítili.

Poster ke třetí řadě

Poster ke třetí řadě

Titulky

Titulky k seriálu pro vás překládali Danyssimo a Milenka

Stáhnout je můžete v profilech jednotlivých epizod nebo v rubrice Titulky