The Liberator (Liberator: Operace Avalanche)
87/100 - 18×

The Liberator(Liberator: Operace Avalanche)

Nesourodá parta svéhlavých, ale odvážných vojáků si během invaze do Evropy vyslouží pověst jedné z nejstatečnějších jednotek druhé světové války, která bojovala více než 500 dní, aby osvobodila Evropu. Natočeno podle skutečných událostí popsaných v knize The Liberator: One World War II Soldier’s 500-Day Odyssey od Alexe Kershawa.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 45 minut
žánr
Akční, Animovaný, Válečný


Netflix oslaví Den válečných veteránů seriálem z doby druhé světové války

Netflix oslaví Den válečných veteránů seriálem z doby druhé světové války

Příští týden nám Netflix naservíruje při příležitosti oslav Dne válečných veteránů minisérii, která nás zavede do prostředí druhé světové války. Seriál je vytvořen novým typem animace a v hlavní roli se můžete těšit na herce Bradleyho Jamese.

4 0
3.11.2020

Netflix už před dvěma roky objednal čtyřdílný animovaný seriál z doby druhé světové války The Liberator, v češtině dostal název Liberator: Operace Avalanche. Děj je založen na skutečné události, kterou ve své knize The Liberator: One World War II Soldier’s 500-Day Odyssey popsal Alex Kershaw. Seriál je vytvořen novou technologií animace zvanou trioscope, která kombinuje prvky moderního CGI a živého vystupování.

Příběh sleduje nesourodou partu svéhlavých, ale odvážných vojáků, jež si během invaze do Evropy vyslouží pověst jedné z nejstatečnějších jednotek druhé světové války, která bojovala více než 500 dní, aby osvobodila Evropu. V čele této skupiny stojí podporučík Sparks, jenž velí 157. pěšímu pluku z Oklahomy, který tvoří především kovbojové, domorodí Američané a Američané s mexickými kořeny. Ty čekala cesta od invaze v Itálii až po osvobození koncentračního táboru Dachau.


(Seriál představí nový typ animace. Foto: Netflix)

Hlavní postavou seriálu tedy bude Felix Sparks, kterého ztvární herec Bradley James (Damien, Medici: Masters of Florence). Sparks je kovbojem z Arizony, ve kterém se skrývá spoustu síly, soucitu a svědomí. Je vzdorovitý vůči svým nadřízeným, kteří svou kariéru upřednostňují před svými muži. Po boku Bradleyho Jamese si zahraje herec Martin Sensmeier. Představí se jako Samuel Coldfoot, člen kmene Choctaw. Coldfoot je rozený vůdce, je pečlivý, statečný a inspirující. Ačkoliv se navenek jeví jako takový stoik, je ve skutečnosti ochoten obětovat své vlastní blaho za to, co je správné, což mu nakonec zmařilo povýšení v armádě. Jeho schopností si však všimne Sparks a Coldfoot se stane jedním z velitelů roty E. Třetí ústřední postavou bude Able Gomez, kterého si zahraje Jose Miguel Vasquez.

Všechny čtyři epizody budou na Netflixu zveřejněny 11. listopadu, kdy se připomíná Den válečných veteránů. Níže se podívejte na první upoutávku.

Thumbnail Play icon

Zdroj: Deadline (1, 2, 3)

Připomenete si Den válečných veteránů zhlédnutím této minisérie?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E04: Home

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama