The Librarians (Knihovníci)
85/100 - 100×

The Librarians(Knihovníci)

Seriálové pokračování celovečerních filmů Flynna Carsena. Seriál se odehrává ve světě, kde je Knihovna starověkou organizací, která je zasvěcená tomu, aby nicnetušící svět ochraňovala před tajemstvími a magickými skutečnostmi, které máme ukryté přímo před očima. V hlavních rolích ochránců světových tajemných pokladů se nám představí čtveřice dobrodruhů – Eve Bairdová (Rebecca Romijn), Jake Stone (Christian Kane), Cassandra (Lindy Booth) a Ezekiel Jones (John Kim). Zprvu zdráhavého průvodce a rádce jim bude dělat Jenkins (John Larroquette), jenž v knihovně pracuje od nepaměti. Knihovník Flynn (Noah Wyle) se v seriálu v každé řadě také na pár epizod objeví.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | TNT | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Komedie
hrají
Rebecca Romijn (Eve Baird), Christian Kane (Jacob Stone), Lindy Booth (Cassandra Cillian), John Harlan Kim (Ezekiel Jones), John Larroquette (Jenkins), Noah Wyle (Flynn Carsen), Matt Frewer (Dulaque), Lesley-Ann Brandt (Lamia), David S. Lee (James Moriarty), Rachel Nichols (Nicole Noone), Jane Curtin (Charlene), Richard Cox (Prospero), Vanessa Williams (Cynthia Rockwell), Bob Newhart (Judson)


Flynn Carsen

Flynn Carsen

Knihovník srdcem i duší.

Sezóny 4
2014 - 2018

Bystrý nekonečný student Flynn Carsen byl předurčen stát se Knihovníkem. S více než dvaceti tituly z vysokých škol teď Flynn využívá své rozsáhlé znalosti při vyšetřování magických událostí po celém světě a získává záhadné a mytologické artefakty do knihovního fondu. Flynn je šarmantní, tak trochu nešika a samotář a nerad přijímá pomoc z řad nováčků, hlavně když jde o krásnou ochránkyni Eve Baird.

(Flynna jsme tak často nevídali, ale vychutnali jsme si ho při každé příležitosti. Foto: TNT)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Flynna jsme si zamilovala už ve filmech, takže tady se žádné zklamání nečekalo, ale spíše milé překvapení, jak i on se za tu dobu změnit a to ještě k lepšímu. :)

20.3.2021 | 13:41:31
Laisobel

Kdo sledoval Pohotovost, nemůže Noaha nemilovat. Na Knihovníky jsem začala koukat kvůli němu. A jeho postava, povaha, prostě ON – takovej sladkej Indiana Jones.

redaktor
17.3.2019 | 22:00:57
fanta2pomeranc

Určitá má část ho má snad i radši než Indianu Jonese… :)

30.9.2015 | 19:19:04
alexis

Doktor… totiž chci říct Knihovník, má docela jiskru:-) Musím se podívat na ty filmy, ale vážně se mi zdá, že jeho charakter má s jistým pánem času docela dost společného.

21.1.2015 | 21:13:40

Filtr seriálů
Reklama