The Librarians (Knihovníci)
85/100 - 100×

The Librarians(Knihovníci)

Seriálové pokračování celovečerních filmů Flynna Carsena. Seriál se odehrává ve světě, kde je Knihovna starověkou organizací, která je zasvěcená tomu, aby nicnetušící svět ochraňovala před tajemstvími a magickými skutečnostmi, které máme ukryté přímo před očima. V hlavních rolích ochránců světových tajemných pokladů se nám představí čtveřice dobrodruhů – Eve Bairdová (Rebecca Romijn), Jake Stone (Christian Kane), Cassandra (Lindy Booth) a Ezekiel Jones (John Kim). Zprvu zdráhavého průvodce a rádce jim bude dělat Jenkins (John Larroquette), jenž v knihovně pracuje od nepaměti. Knihovník Flynn (Noah Wyle) se v seriálu v každé řadě také na pár epizod objeví.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | TNT | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Komedie
hrají
Rebecca Romijn (Eve Baird), Christian Kane (Jacob Stone), Lindy Booth (Cassandra Cillian), John Harlan Kim (Ezekiel Jones), John Larroquette (Jenkins), Noah Wyle (Flynn Carsen), Matt Frewer (Dulaque), Lesley-Ann Brandt (Lamia), David S. Lee (James Moriarty), Rachel Nichols (Nicole Noone), Jane Curtin (Charlene), Richard Cox (Prospero), Vanessa Williams (Cynthia Rockwell), Bob Newhart (Judson)


Jenkins

Jenkins

Poctivý, ale trochu nevrlý ochránce Knihovny.

Sezóny 4
2014 - 2018

Jenkis je samotářským správcem Knihovny v Portlandu v Oregonu. Je tak trochu od přírody poustevník a nejšťastnější by byl, kdyby mohl celé dny trávit ve své magické laboratoři se svými udělátky. Jenkins není zrovna nadšený, když se Flynn, Eve a ostatní Knihovníci objeví na prahu jeho Knihovny a chtějí si tu zařídit základnu a narušit jeho kdysi tak klidné útočiště.

(Bez Jenkinse by seriál neměl smysl. Foto: TNT)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Jenkinse jsem si hned oblíbila a je to další postava, která má místo v topce. I on časem pochopil, že přátelé a rodina je nadevše a jsem ráda, že to co se stalo v předposledním díle čtvrté řady nebyla nakonec skutečnost. :)

20.3.2021 | 13:39:23

Filtr seriálů
Reklama