The Lizzie Borden Chronicles
80/100 - 6×

The Lizzie Borden Chronicles

Lizzie Borden proslula tím, že v roce 1892 zabila sekerou svého otce a nevlastní matku. Tedy tak to alespoň tvrdila žaloba. Ve skutečnosti ale Lizzie nikdo neobvinil pro nedostatek důkazů. A tak se dívka opět vrací do svého života, z nějž byla vytržena. Jenže kolem ní záhy začínají umírat její blízcí. Opravdu je Lizzie nevinná? Seriál navazuje na film s Christinou Ricci Lizzie Borden Took an Ax, který stanice Lifetime uvedla v roce 2014.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Lifetime | 42 minut

S01E06: TBA

S01E06: TBA

Agentka Pinkerton Charles Siringo a divadelní hvězda Nance O'Keefe, která zoufale roste při hledání svého pohřešovaného bratra, Lizzie přehrála.

cz sk
10.5.2015
42 minut

Nyní však spojují své síly proti ní. Nový špinavý šéf podsvětí Fall River, Skipjack, s radostí využívá smrtící tajemství, které chce Lizzie skrýt. Povýšený soused podnítí Lizzieho hněv špatným zacházením se svým psem. Nejhorší ze všeho je, že mezi Lizzie a její milovanou sestrou Emmou hrozí romantika. Když Nance použila své wile, aby přiměla Skipjacka, aby rozlil jeho vnitřnosti, její šílená pomsta proti Lizzie rozlije krev … prostě ne krev, kterou Nance zamýšlela. Mezitím si Lizzie umyje svého souseda, který zneužívá zvířata, s únikem jiného druhu.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama