The Lizzie Borden Chronicles
80/100 - 6×

The Lizzie Borden Chronicles

Lizzie Borden proslula tím, že v roce 1892 zabila sekerou svého otce a nevlastní matku. Tedy tak to alespoň tvrdila žaloba. Ve skutečnosti ale Lizzie nikdo neobvinil pro nedostatek důkazů. A tak se dívka opět vrací do svého života, z nějž byla vytržena. Jenže kolem ní záhy začínají umírat její blízcí. Opravdu je Lizzie nevinná? Seriál navazuje na film s Christinou Ricci Lizzie Borden Took an Ax, který stanice Lifetime uvedla v roce 2014.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Lifetime | 42 minut

S01E08: Capsize

S01E08: Capsize

Lizzie závodí do Bostonu, kde se Emma uchýlila do luxusního domu Adele Trotwoodové a rodiny, se kterými má velmi zvláštní spojení.

cz sk
24.5.2015
42 minut

Lizzie, omráčená, aby našla nesmírně jinou Emmu, než ta sestra, kterou věděla, vede nevědomky Bat Batersona a Toma Horna přímo do jejich cesty. Rodina Trotwoodů se však ukáže být více než vaše průměrná bostonští Brahminové, což pro Bata a Toma představuje neočekávanou výzvu. Emma se snaží uvolnit napětí a dělá obětavou ránu. Lizzie umísťuje hloubky jejího mazlení, aby se vydala zaútočit na pušky, a nějak odtáhla sestru, kterou miluje zpět z propasti.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama