The Lost Symbol
73/100 - 15×

The Lost Symbol(Dan Brown's The Lost Symbol)

Seriál na motivy mezinárodního bestselleru Ztracený Symbol od Dana Browna se zaměřuje na dobrodružství mladého symbologa z Harvardu, Roberta Langdona, který musí vyřešit smrtící hádanky, aby zachránil svého uneseného mentora a překazil mrazivé světové spiknutí.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Peacock | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Ashley Zukerman (Robert Langdon), Eddie Izzard (Peter Solomon), Valorie Curry (Katherine Solomonová), Beau Knapp (Malach), Rick Gonzalez (Alfonso Nuñez), Sumalee Montano (Inoue Sató), Sammi Rotibi (Adamu), Greg Bryk (Ellison Blake), Raoul Bhaneja (Nicholas Bastin), Tyrone Benskin (Waren Bellamy), Keenan Jolliff (Zachary Solomon), Laura de Carteret (Isabel Solomonová), Steve Cumyn (Jonathan Knopp), Mark Gibbon (Samyaza)

S01E10: Resonance

S01E10: Resonance

Během toho co Malachův plán vstupuje do finální fáze, Peter a Langdon zápasí kvůli oběti nutné k záchraně Katherine. Nuñez a Sató závodí s časem, aby porozuměli zbrani známé jako Kaskáda.

cz sk
18.11.2021
47 minut

Základní info:

Režie: Norma Bailey
Scénář: Glen Whitman
Herci: Ashley Zukerman (Robert Langdon), Eddie Izzard (Peter Solomon), Valorie Curry (Katherine Solomonová), Beau Knapp (Malach), Rick Gonzalez (Alfonso Nuñez), Sumalee Montano (Inoue Sató), Keenan Jolliff (Zachary Solomon), Sammi Rotibi (Adamu), Mark Gibbon (Samyaza), Greg Bryk (Ellison Blake), Ben Carlson (William Osterman), …

Foto: PeacockHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobre finale, musim řict že nemělo chybu jak Blake si myslel že mu Samyaza pomuže ale misto toho ho podvedl a to jak se pak utkal s Malachem a bojovali tak to bylo dobry a nečekal jsem že ono tajemstvi bude Bible čekal jsem něco většiho ale aspon ho zabili a nečekal jsem že Roberta najme Satoova na dalši akci.

redaktor
10.3.2022 | 23:43:59

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Stav překladu

Epizoda S01E10: Resonance

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá @Kratos91.

Upoutávka k seriálu

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Původní filmy

Podívejte se na profily původních filmů s Tomem Hanksem a ohodnoťte je:
The Da Vinci Code
Angels & Demons
Inferno

Sociální odkazy

Filtr seriálů
Reklama