The Magicians (V zajetí kouzel)
90/100 - 149×

The Magicians(V zajetí kouzel)

Quentin Coldwater si v mládí vysnil svět plný kouzel, o kterém četl v knížkách. O to víc ho zaskočí, že tento svět z inkoustu a papíru opravdu existuje. A že on je jedním z mála lidí na planetě, kteří dokážou skutečně kouzlit. Začne proto studovat na škole pro kouzelníky Brakebills v New Yorku, kde si najde nové přátele a začne se učit tomu, pro co se skutečně narodil. Seriál vychází z knižní trilogie Leva Grossmana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Jason Ralph (Quentin Coldwater), Hale Appleman (Eliot Waugh), Summer Bishil (Margo Hanson), Olivia Taylor Dudley (Alice Quinn), Stella Maeve (Julia Wicker), Arjun Gupta (William "Penny" Adiyodi), Jade Tailor (Kady Orloff-Diaz), Brittany Curran (Fen), Rick Worthy (Henry Fogg), Felicia Day (Poppy Kline), Esmé Bianco (Jane Chatwin),

S03E07: Poached Eggs

S03E07: Poached Eggs

Alice se potýká s následky přenosu Juliiny magie a hledá způsob, jak se s nabytou mocí vypořádat. Quentin a Poppy se chtějí vydat na výpravu za klíčem do Podsvětí, ovšem musí nejdříve spojit síly s Pennym a dostat Kady z psychiatrické léčebny, což se ukáže jako komplikovaný úkol. Eliot a Margo ve Filorii řeší vílí invazi a snaží se vyjednávat s pomocí rukojmích.

cz sk
21.2.2018
640 000
45 minut

Základní info

Režie: Joshua Butler
Scénář: Elle Lipson
Foto: Syfy

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Alice si magie moc dlouho neužila a navic když se ji chtěla zbavit tak na co si ji brala ale aspon ji ma Julia zpatky, jinak utěk z blazince byl fakt dobry a na vyloupeni knihovny jsem zvědav a nezavidim Eliotovi a Margo ale takto dopada když chtěji uzavřit obchod s někym kdo je chytřejši než oni a nečkeal jsem že Quentin se vyspi s Poppy.

2.11.2020 | 19:08:51

Stav titulků

Epizoda S05E13: Fillory And Further

cz100%
DOKONČENO

Titulky k páté sérii vytvářejí překladatelé z nextweek.cz

Nezapomeňte díl po zhlédnutí ohodnotit.

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama