The Magicians (V zajetí kouzel) S05E02: The Wrath of the Time Bees

S05E02: The Wrath of the Time Bees

S05E02: The Wrath of the Time Bees

Uvězněná Margo si opakovaně zahrává s časem, aby zachránila Joshe, Fen a své království. Jane si bez obalu promlouvá s Eliotem o Quentinově oběti. Kadyino pátrání po ukradeném depozitáři je přerušeno, když je napadena útočníkem vymazávající paměť. Alice se pokouší vzkřísit Quentina, ale místo toho vyvolá jeho dvanáctiletou­ verzi.

cz sk
22.1.2020
44 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že jsem nečkeal že se Alici to kouzlo zvrtne ale aspon na něco přišli a jsem zvědav co budou dělat dal, zajimalo by mě kdo dal pokyn na vymazani paměti Kady a Petea a že je to tak strašne že se vymazavač zabil a Margo neměla chybu jak se pokoušela zachranit minulost a nakonec přešli do budoucnosti.

4.11.2020 | 17:29:45
Caity28

Čakal som dobrú sériu. V kútiku duše som sa bál, že sa posunú smerom všetkých tv-feeling shows, a každý bude bezradný bez Q, ale the magicians ešte nesklamali. Perfect. I ship marjosh.

23.1.2020 | 12:45:22

The Magicians (V zajetí kouzel)
90/100 - 142×

The Magicians(V zajetí kouzel)

Quentin Coldwater si v mládí vysnil svět plný kouzel, o kterém četl v knížkách. O to víc ho zaskočí, že tento svět z inkoustu a papíru opravdu existuje. A že on je jedním z mála lidí na planetě, kteří dokážou skutečně kouzlit. Začne proto studovat na škole pro kouzelníky Brakebills v New Yorku, kde si najde nové přátele a začne se učit tomu, pro co se skutečně narodil. Seriál vychází z knižní trilogie Leva Grossmana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Jason Ralph (Quentin Coldwater), Hale Appleman (Eliot Waugh), Summer Bishil (Margo Hanson), Olivia Taylor Dudley (Alice Quinn), Stella Maeve (Julia Wicker), Arjun Gupta (William "Penny" Adiyodi), Jade Tailor (Kady Orloff-Diaz), Brittany Curran (Fen), Rick Worthy (Henry Fogg), Felicia Day (Poppy Kline), Esmé Bianco (Jane Chatwin),

Stav titulků

Epizoda S05E13: Fillory And Further

cz100%
DOKONČENO

Titulky k páté sérii vytvářejí překladatelé z nextweek.cz

Nezapomeňte díl po zhlédnutí ohodnotit.

Reklama

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás