The Magicians (V zajetí kouzel)
90/100 - 150×

The Magicians(V zajetí kouzel)

Quentin Coldwater si v mládí vysnil svět plný kouzel, o kterém četl v knížkách. O to víc ho zaskočí, že tento svět z inkoustu a papíru opravdu existuje. A že on je jedním z mála lidí na planetě, kteří dokážou skutečně kouzlit. Začne proto studovat na škole pro kouzelníky Brakebills v New Yorku, kde si najde nové přátele a začne se učit tomu, pro co se skutečně narodil. Seriál vychází z knižní trilogie Leva Grossmana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Jason Ralph (Quentin Coldwater), Hale Appleman (Eliot Waugh), Summer Bishil (Margo Hanson), Olivia Taylor Dudley (Alice Quinn), Stella Maeve (Julia Wicker), Arjun Gupta (William "Penny" Adiyodi), Jade Tailor (Kady Orloff-Diaz), Brittany Curran (Fen), Rick Worthy (Henry Fogg), Felicia Day (Poppy Kline), Esmé Bianco (Jane Chatwin),

S05E04: Magicians Anonymous

S05E04: Magicians Anonymous

Kady a děkan Fogg se snaží najít ztracený depozitář, ale musejí kvůli tomu do éterické říše. Margo a Eliot jsou ve svých rolích v utajení, aby byli blíž Temnému králi. Julia vyvolá bohyni melodie, aby jí pomohla, ale musí proto čelit velkému rozhodnutí. A Alice a Zelda jsou v knihovně pod útokem.

cz sk
5.2.2020
390 000
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Pruměrny díl, linka s Kady a s Foggem byla docela nudna a i linka na zachranu světa protože nechapu bohy že se chtěji stat obyčejnymi lidmi když jako bozi maji tolik možnosti a jsem zvědav na Margo jako centurionka je fakt drsna a Zelda jak spalila knihovnu tak to nemělo chybu.

4.11.2020 | 19:08:55

Stav titulků

Epizoda S05E13: Fillory And Further

cz100%
DOKONČENO

Titulky k páté sérii vytvářejí překladatelé z nextweek.cz

Nezapomeňte díl po zhlédnutí ohodnotit.

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama