The Magicians (V zajetí kouzel) S05E08: Garden Variety Homicide

S05E08: Garden Variety Homicide

S05E08: Garden Variety Homicide

Margo a Eliot si ve snaze zabít Temného krále vymění těla, a to navzdory Eliotovým obavám. Alice a Hamish zjišťují, jak důležitou roli hraje Quentinova nedokončená práce o květině. A když králík oznámí něco znepokojivého Julii, Fen jí poskytne své rady.

cz sk
26.2.2020
44 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak se dohadovali jestli zabijou temneho krale nebo ne a to jak si Margo a Eliot prohodili těla to bylo dobry a hlavně jak Charlie napovidal a že to nakonec dokonči Julia to jsem fakt nečekal a taky jsem nečekal že je těhotna jinak situace ve škole byla fakt vlaštni a kdo vi kdo je za tim v pozadi.

4.11.2020 | 23:49:02

The Magicians (V zajetí kouzel)
90/100 - 142×

The Magicians(V zajetí kouzel)

Quentin Coldwater si v mládí vysnil svět plný kouzel, o kterém četl v knížkách. O to víc ho zaskočí, že tento svět z inkoustu a papíru opravdu existuje. A že on je jedním z mála lidí na planetě, kteří dokážou skutečně kouzlit. Začne proto studovat na škole pro kouzelníky Brakebills v New Yorku, kde si najde nové přátele a začne se učit tomu, pro co se skutečně narodil. Seriál vychází z knižní trilogie Leva Grossmana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Jason Ralph (Quentin Coldwater), Hale Appleman (Eliot Waugh), Summer Bishil (Margo Hanson), Olivia Taylor Dudley (Alice Quinn), Stella Maeve (Julia Wicker), Arjun Gupta (William "Penny" Adiyodi), Jade Tailor (Kady Orloff-Diaz), Brittany Curran (Fen), Rick Worthy (Henry Fogg), Felicia Day (Poppy Kline), Esmé Bianco (Jane Chatwin),

Stav titulků

Epizoda S05E13: Fillory And Further

cz100%
DOKONČENO

Titulky k páté sérii vytvářejí překladatelé z nextweek.cz

Nezapomeňte díl po zhlédnutí ohodnotit.

Reklama

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás