The Magicians
88/100 - 98×

The Magicians

Quentin Coldwater si v mládí vysnil svět plný kouzel, o kterém četl v knížkách. O to víc ho zaskočí, že tento svět z inkoustu a papíru opravdu existuje. A že on je jedním z mála lidí na planetě, kteří dokážou skutečně kouzlit. Začne proto studovat na škole pro kouzelníky Brakebills v New Yorku, kde si najde nové přátele a začne se učit tomu, pro co se skutečně narodil. Seriál vychází z knižní trilogie Leva Grossmana.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Syfy | 45 minut
hrají
Jason Ralph (Quentin Coldwater), Olivia Taylor Dudley (Alice Quinn), Arjun Gupta (William "Penny" Adiyodi), Hale Appleman (Eliot Waugh), Stella Maeve (Julia Wicker), Summer Bishil (Margo Hanson), Rick Worthy (Henry Fogg), Jade Tailor (Kady Orloff-Diaz)


Co se chystá na třetí sérii?

Co se chystá na třetí sérii?

Těsně před letošním Comic-Conem v San Diegu se herci po několikaměsíční pauze opět postavili před objektivy kamer, a slavnostně tak započali natáčení třetí série. Co herci prozradili o osudech jejich postav a jak sami vidí vývoj seriálu, jsme pro vás shrnuli v dnešním článku.


14 0
27.7.2017

Konec druhé série The Magicians zanechal v šoku všechny fanoušky stejně jako šestici hlavních postav seriálu, které se nyní musí adaptovat na to, že jejich svět je náhle bez magie, a tak se stávají mnohem zranitelnějšími. Jiskru naděje však zanechala poslední scéna, kterou se s námi seriál na rok rozloučil. Znamená to, že Julia stále ještě umí vykouzlit něco, co má alespoň patrnou magickou podstatu, že je po smrti bohů Filorie i Martina Chadwicka tou nejmocnější čarodějkou?

Představitelka Julie, Stella Maeve, se o svůj názor podělila: „Této teorii zrovna moc nedůvěřuji. Nemyslím si, že by Julia byla nejmocnější čarodějkou, třeba Alice je skoro určitě mnohem mocnější. Očividně má ale schopnosti, které ostatní nemají a které jí umožňují kouzlit i ve světě bez magie.“


Další neukončenou zápletkou je vztah Quentina a Alice. Od první série, kdy se do sebe pohádkově zamilovali, se totiž všechno od základů změnilo. Alice nemůže snést Quentinovu přítomnost a Quentin se jen bezradně snaží získat zpět Alice, kterou znal. Co na to představitel Quentina, Jason Ralph?

„Jejich vztah prošel obrovskou změnou. Alice teď hledá, kdo vlastně je, a snaží se srovnat se vším, co se jí stalo. Quentin zase během druhé série musel strašně rychle dospět, přenést se přes to okouzlení krásou magie a zachránit život sobě i svým přátelům. Do toho všeho se musel srovnat se smrtí Alice, což ho velice změnilo. Ve třetí sérii možná uvidíme, jestli tihle dva úplně jiní lidé dokážou najít společnou řeč a do toho druhého se znovu zamilovat.

Na seriálovém panelu se objevili kromě představitelů hlavních postav i tvůrci seriálu Sera Gamble a John McNamara. Ti mlhavě naznačili, na co se v nadcházející sérii můžeme těšit. Zmínili, že část třetí série se bude odehrávat na kouzelné lodi Muntjac, ze které je celý štáb naprosto nadšený. Také se můžeme těšit na nějaké další muzikálové číslo podobné tomu z Bídníků v druhé sérii.

„První série byla zajímavá, všechno se teprve muselo ustálit, museli jsme se dostat do toho zcela odlišného světa Brakebills a Filorie. Velký podíl diváků tvořili fanoušci knižní série, na které je náš seriál založený, kteří v podstatě jen chtěli dohlédnout na to, abychom ten příběh nepodělali. Jejich zájem a péče se mi opravdu zdály fascinující. Teď ve třetí sérii máme více prostoru na vývoj postav, jejich vztahů a celého kouzelného světa,“ tvrdí Ralph.

Během Comic-Conu také herci překvapili fanoušky, když se objevili na palubě karaoke autobusu, který brázdil ulice San Diega.

Na sociálních sítích se herci a členové štábu podělili o první postřehy z natáčení, které začalo jen několik dní před odjezdem na Comic-Con.

Diskuze /3

reketrebn

ja se tak těším!! je někde k vidění panel z SDCC?? nemohla jsem ho na youtube nikde najít..

#2 Veruli147
27.7.2017 | 23:12:37
Veruli147

#1 reketrebn: Zatím není . Tento článek je poskládaný z informací z webu stanice Syfy a zveřejněných rozhovorů s herci v rámci Conu. Předpokládám ale, že se záznam dřív nebo později objeví.

webmaster
28.7.2017 | 5:57:42
matrix17

Na další řadu se těším. Doufám, že jim zase otevřou kohoutky. :D

redaktor
7.8.2017 | 19:59:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Ednu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!