The Magicians (V zajetí kouzel)
90/100 - 150×

The Magicians(V zajetí kouzel)

Quentin Coldwater si v mládí vysnil svět plný kouzel, o kterém četl v knížkách. O to víc ho zaskočí, že tento svět z inkoustu a papíru opravdu existuje. A že on je jedním z mála lidí na planetě, kteří dokážou skutečně kouzlit. Začne proto studovat na škole pro kouzelníky Brakebills v New Yorku, kde si najde nové přátele a začne se učit tomu, pro co se skutečně narodil. Seriál vychází z knižní trilogie Leva Grossmana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Jason Ralph (Quentin Coldwater), Hale Appleman (Eliot Waugh), Summer Bishil (Margo Hanson), Olivia Taylor Dudley (Alice Quinn), Stella Maeve (Julia Wicker), Arjun Gupta (William "Penny" Adiyodi), Jade Tailor (Kady Orloff-Diaz), Brittany Curran (Fen), Rick Worthy (Henry Fogg), Felicia Day (Poppy Kline), Esmé Bianco (Jane Chatwin),

Julia Wicker

Julia Wicker

Nadaná a nebezpečná amatérská čarodějka.

Sezóny 5
2015 - 2020

Julia je Quentinova nejlepší kamarádka, která s ním už od raných let sdílí jeho nadšení pro magii. Když neuspěje u přijímacích testů na Brakebills, rozhodne se naučit se magii svojí vlastní cestou, ať už ji to bude stát cokoliv. Přidá se ke společnosti mágů, kteří se učí magii na vlastní pěst, a brzy se ukáže, že v sobě skrývá neobyčejné schopnosti.

V důsledku své pomstychtivosti vůči bohovi Reynardovi přijde o svůj stín, přesto nadále dokáže rozpoznat mezi dobrem a zlem a kontrolovat své činy. Při svém honu na Reynarda prokáže také neobyčejnou vytrvalost, vnitřní sílu, inteligenci a rozum, který málokdy nechá zastínit emocemi.

(Foto: Syfy)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Markykucerka

Začala jsem jí mít ráda až ve třetí sérii.

3.9.2023 | 23:46:09
olouch02

Nevím proč ale hrozně moc mě s…a, vadilo mi na ní všechno, jak mluví, jak se tváří. Nevím prostě mi jako jediná nesedla. Až v poslední sérii jsem jí trochu přišla na chut.

15.3.2021 | 20:24:09
Boylen

The most annoying bitch, škoda že jí Fox nesnědl srdce :(

2.1.2020 | 17:44:00
Aleais

V 3. sérii sa mi zdala lepšia, ale inak predtým som ju takmer nevnímala, nezaujímavá, jej život mi prišiel klišé, to kam sa vyvinul jej príbeh a jej život, za všetko si mohla sama, netreba ju nijako ľutovať, lebo sa mohla rozhodnúť aj inak. Totiž, komu niet rady, tomu niet pomoci. Nedokážem ju obdivovať za to, že sa vyhrabala z problémov, do ktorých sa sama dostala. Asi najnudnejšia postava pre mňa (ani spievať nevie).

3.2.2019 | 16:29:23
jumajuch

Nejlepší postava!

17.7.2018 | 22:45:00
martin1m2

Presne tak NAJzaujímavejšia postava … Stalo sa jej toľko sračiek … že už mám srdce rozbité na milión kúskov … už by sa jej konečne mal osud otočiť tvárou … lebo ak sa jej stane ešte niečo, prisahám, že vleziem do seriálu a pozabíjam ich holými rukami … Julia je TOP ♥ A zas mi príde popisok prehnaný … Určite nie je nebezpečná … ehm čo taká Marina? :D Určite NEVIE od odcudzenia clony rozoznávať dobro a zlo … ako spálila všetky hovoriace stromy a ešte sa na tom zasmiala a ako predhodila Quentina … :O Ale je rozumná a preto teraz rozmýšľa či je niečo správne alebo nie … po pamäti a s pomocou priateľov … to neznamená, že VIE reálne rozlíšiť medzi správnym a nesprávnym … Btw podľa mňa jej mágiu ponechala tá bohyňa, keďže Julia napriek všetkému ušetrila život jej syna …

17.8.2017 | 15:42:49
Ellyse

Od samého začátku mě prostě fascinují její rozhodnutí a činy, ještě víc na základě čeho se tak rozhoduje… v podstatě je taky jen nepochopená a zklamaná – jak už to bývá

1.2.2017 | 17:29:03
megary

Jedna z najzaujímavejších postáv seriálu. S výnimkou Julie a Elliota je zvyšok obsadenia charakterovo taká predvídateľná klasika.

10.4.2016 | 14:57:24

Stav titulků

Epizoda S05E13: Fillory And Further

cz100%
DOKONČENO

Titulky k páté sérii vytvářejí překladatelé z nextweek.cz

Nezapomeňte díl po zhlédnutí ohodnotit.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama