The Magicians
88/100 - 98×

The Magicians

Quentin Coldwater si v mládí vysnil svět plný kouzel, o kterém četl v knížkách. O to víc ho zaskočí, že tento svět z inkoustu a papíru opravdu existuje. A že on je jedním z mála lidí na planetě, kteří dokážou skutečně kouzlit. Začne proto studovat na škole pro kouzelníky Brakebills v New Yorku, kde si najde nové přátele a začne se učit tomu, pro co se skutečně narodil. Seriál vychází z knižní trilogie Leva Grossmana.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Syfy | 45 minut
hrají
Jason Ralph (Quentin Coldwater), Olivia Taylor Dudley (Alice Quinn), Arjun Gupta (William "Penny" Adiyodi), Hale Appleman (Eliot Waugh), Stella Maeve (Julia Wicker), Summer Bishil (Margo Hanson), Rick Worthy (Henry Fogg), Jade Tailor (Kady Orloff-Diaz)


Julia Wicker

Julia Wicker

Nadaná a nebezpečná amatérská čarodějka.

Sezóny 2
2015 - 2017

Julia je Quentinova nejlepší kamarádka, která s ním už od raných let sdílí jeho nadšení pro magii. Když neuspěje u přijímacích testů na Brakebills, rozhodne se naučit se magii svojí vlastní cestou, ať už ji to bude stát cokoliv. Přidá se ke společnosti mágů, kteří se učí magii na vlastní pěst, a brzy se ukáže, že v sobě skrývá neobyčejné schopnosti.

V důsledku své pomstychtivosti vůči bohovi Reynardovi přijde o svůj stín, přesto nadále dokáže rozpoznat mezi dobrem a zlem a kontrolovat své činy. Při svém honu na Reynarda prokáže také neobyčejnou vytrvalost, vnitřní sílu, inteligenci a rozum, který málokdy nechá zastínit emocemi.


Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
martin1m2

Presne tak NAJzaujímavejšia postava … Stalo sa jej toľko sračiek … že už mám srdce rozbité na milión kúskov … už by sa jej konečne mal osud otočiť tvárou … lebo ak sa jej stane ešte niečo, prisahám, že vleziem do seriálu a pozabíjam ich holými rukami … Julia je TOP ♥ A zas mi príde popisok prehnaný … Určite nie je nebezpečná … ehm čo taká Marina? :D Určite NEVIE od odcudzenia clony rozoznávať dobro a zlo … ako spálila všetky hovoriace stromy a ešte sa na tom zasmiala a ako predhodila Quentina … :O Ale je rozumná a preto teraz rozmýšľa či je niečo správne alebo nie … po pamäti a s pomocou priateľov … to neznamená, že VIE reálne rozlíšiť medzi správnym a nesprávnym … Btw podľa mňa jej mágiu ponechala tá bohyňa, keďže Julia napriek všetkému ušetrila život jej syna …

17.8.2017 | 15:42:49
Ellyse

Od samého začátku mě prostě fascinují její rozhodnutí a činy, ještě víc na základě čeho se tak rozhoduje… v podstatě je taky jen nepochopená a zklamaná – jak už to bývá

1.2.2017 | 17:29:03
megary

Jedna z najzaujímavejších postáv seriálu. S výnimkou Julie a Elliota je zvyšok obsadenia charakterovo taká predvídateľná klasika.

10.4.2016 | 14:57:24

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!