The Magicians
88/100 - 98×

The Magicians

Quentin Coldwater si v mládí vysnil svět plný kouzel, o kterém četl v knížkách. O to víc ho zaskočí, že tento svět z inkoustu a papíru opravdu existuje. A že on je jedním z mála lidí na planetě, kteří dokážou skutečně kouzlit. Začne proto studovat na škole pro kouzelníky Brakebills v New Yorku, kde si najde nové přátele a začne se učit tomu, pro co se skutečně narodil. Seriál vychází z knižní trilogie Leva Grossmana.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Syfy | 45 minut
hrají
Jason Ralph (Quentin Coldwater), Olivia Taylor Dudley (Alice Quinn), Arjun Gupta (William "Penny" Adiyodi), Hale Appleman (Eliot Waugh), Stella Maeve (Julia Wicker), Summer Bishil (Margo Hanson), Rick Worthy (Henry Fogg), Jade Tailor (Kady Orloff-Diaz)


Jak se tvoří Bílá paní

Jak se tvoří Bílá paní

V první polovině druhé série jsme se spolu s Quentinem a Pennym vydali na lov mýtického tvora s názvem Bílá paní. Co je zač a jak dlouho zabere maskérům tvorba jejího kostýmu se dozvíte v dnešním článku.


7 0
19.3.2017

Bílá paní je jedním z dvanácti nepolapitelných zvířat Filorie a tomu, kdo ji chytí, musí splnit tři přání víceméně jakéhokoliv druhu. V tomto ohledu se seriálová verze této postavy nijak neliší od knižní předlohy, ovšem pro ty z vás, kdo knihy Leva Grossmana četli, mohlo být trochu matoucí pojmenování samotné postavy.

(Bílá paní před kamerou. Zdroj: Syfy)


Jak jsme mohli vidět v seriálu, Bílá paní je stvoření zčásti podobné srně a zčásti ženě, v knize však toto stvoření vystupuje pod názvem Bílý jelen, a jak samotný název napovídá, jedná se o stvoření podobné jelenu a muži zároveň. Proč tvůrci provedli tuto změnu, není zcela jasné, každopádně v seriálu tato jinak totožná postava vystupuje pod jménem Bílá paní a za vrstvou umělých chlupů a latexu se skrývá herečka Emma Dumont.

V níže uvedeném videu máte možnost nahlédnout pod ruku maskérům a prohlédnout si, jak vlastně kostým Bílé paní vzniká. Celým procesem vás provede koordinátor speciálních efektů a makeupu Jason Ward.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!