The Magicians
88/100 - 98×

The Magicians

Quentin Coldwater si v mládí vysnil svět plný kouzel, o kterém četl v knížkách. O to víc ho zaskočí, že tento svět z inkoustu a papíru opravdu existuje. A že on je jedním z mála lidí na planetě, kteří dokážou skutečně kouzlit. Začne proto studovat na škole pro kouzelníky Brakebills v New Yorku, kde si najde nové přátele a začne se učit tomu, pro co se skutečně narodil. Seriál vychází z knižní trilogie Leva Grossmana.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Syfy | 45 minut
hrají
Jason Ralph (Quentin Coldwater), Olivia Taylor Dudley (Alice Quinn), Arjun Gupta (William "Penny" Adiyodi), Hale Appleman (Eliot Waugh), Stella Maeve (Julia Wicker), Summer Bishil (Margo Hanson), Rick Worthy (Henry Fogg), Jade Tailor (Kady Orloff-Diaz)

Mágové finišují už příští týden

Mágové finišují už příští týden

Druhá série se blíží ke svému konci, proto se budeme muset se seriálem příští týden na několik měsíců rozloučit. Ještě než tak učiníme, čeká nás vzrušující finále plné zvratů a překvapení. Nahlédnout do děje třináctého dílu můžete v traileru, který jsme pro vás přeložili.

8 0
13.4.2017

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

Petrciek

tenhle seriál je břečka. Každý díl tam někdo brečí, kňourá a jen mává rukama sem a tam… člověk by musel být nějak citovně labilní, aby tohle sledoval… :D (mám za sebou jen 5 dílů, ale pochybuju, že se něco změnilo)

13.4.2017 | 22:58:29
mavic

Nepochopím ľudí čo majú potrebu pozerať 5 dielov seriálu ktorý sa im nepáči a potom ho ešte na článku o poslednom diele 2. série kritizovať :)

Keby som len mal toľko času a tak sa strašne nudil tak by to bola krása.

Podľa mňa sú Magicians top seriál a teším sa na každý jeden diel a prestávka bude strašná ajkeď sa vráti Preacher a Dark matter čo čakanie na 3. sériu aspom zjemnia :)

14.4.2017 | 0:19:21
BlueOri

Abych řek pravdu, to kňourání mě taky nebaví, ale jinak je to super. Nevím jestli se tím snaží oslovit americké teenagery, nebo co to má znamenat, ale není to problém jenom tohoto seriálu.

14.4.2017 | 13:24:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!