The Man in the High Castle S02E06: Kintsugi

S02E06: Kintsugi

S02E06: Kintsugi

Nicole zavede Joea na místo, kde se pro něj mnohé změní. Juliana bude muset zajít dál, než si myslela, a sblížit se s manželkami důležitých nacistů. Smith se snaží jednou provždy vyřešit problém s nemocným synem. Tagomiho výlety do alternativní reality pro něj nejsou příliš veselé. Ať už kvůli zjištění, že se jeho rodina rozpadá, nebo aktuální Kubánské krizi. Právě hrozba jaderného konfliktu obě reality spojuje.

cz sk
16.12.2016
55 minut

Scénář: Francesca Gardiner
Režie: Paul Holahan

Foto: Amazon Studios

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Edward Bloom

Byla by to geniální epizoda plná emocí a zajímavých momentů. Dost pomalé tempo mi rozhodně nevadí, naopak pomáhá si všechno řádně vychutnat, ale ta dějová linka z Berlína a vůbec všechno kolem Blacka to táhne šíleným způsobem dolů, neboť to je tak strašně nudné a nezajímavé. Věřím, že s tím tvůrci někam míří, ale zatím to dost kazí celkový dojem z druhé série. :-/

27.5.2020 | 1:57:12
svätý.šebastián

utrpenie pokracuje,ziadne zlepsenie,dej sa nikam nehybe. Vypalenie skryse Muza ZVZ kontraproduktiv­ne,zbytocne na seba upozornili. Ziskanie vybusnin tiez,museli zistit, ze im zmizla,posilnili by bezpecnost atd. A fetky z Berlina nezaujem absolutne

4.5.2019 | 19:37:26
Pan_Skala

Pomalé a utahané. Nebýt Smitha tak i nudné.

4.6.2018 | 17:23:40
ZabyJack

Som zvedavý čo urobí Tagomi ked sa vráti naspat ale mam take tušenie že prave tak kde je tak tam da Odbor bombu

12.8.2017 | 7:07:41
bublifuk

Pomalejší… a přitom úžasně emotivní epizoda. Jak dokázali vybudit soucit s lidmi, kteří soucit nemají (a proti tomu poměrně bezohlední – i k vlastním – odbojáři… Excelentní. A myslím, že ministr se vrátí, aby převzal odpovědnost tam, kde může něco změnit. Totiž tam, kde je ministrem.

10.1.2017 | 21:36:04
Kothy

Trochu volnejsi dil.

10.1.2017 | 12:13:56
pidalin

Zajímalo by mě kdy se začala používat antireflexní vrstva na brejlích, fakt mi to hrozně vrtá hlavou pokaždý když je tam záběr na Tagomiho fialově se lesknoucí brejle. :-) Smith se podle mě časem obrátí proti Říši a Tagomi, ten je jasnej už teď. :-) Ta hipícká banda kolem Nicole se mi ale vubec nelíbí, určitě maj něco za lubem. Juliana jak se musela držet aby ty náckovský paničky nepropleskla. :-D

7.1.2017 | 0:52:19
KevSpa

Člověku je toho Smithe úplně líto.

webmaster, korektor
19.12.2016 | 15:53:53
Lucifrid

Druhá strana super, Juliana rulez. A Pepik si to dává :D Tagomi je úžasnej a ze Smithe mě mrazí <3

webmaster, korektor
18.12.2016 | 20:46:44

The Man in the High Castle
91/100 - 167×

The Man in the High Castle

Co kdyby Spojenci prohráli druhou světovou válku? Alternativní historie v podání Philipa K. Dicka, který ve svém cenami ověnčeném románu Muž z vysokého zámku zobrazil Spojené státy rozdělené pod nadvládou Japonska a Německa. Píše se rok 1962 a mezi současnými vládami panují neshody. Hrozí, že vypukne další válka, a navíc je na spadnutí revoluce díky několika odvážným aktivistům.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Amazon | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Sci-fi
hrají
Alexa Davalos (Juliana Crain), Rufus Sewell (John Smith), Cary-Hiroyuki Tagawa (Nobusuke Tagomi), Joel de la Fuente (Inspektor Kido), Brennan Brown (Robert Childan), Chelah Horsdal (Helen Smith), Quinn Lord (Thomas Smith), Rick Worthy (Lemuel Washington), Jason O'Mara (Wyatt Price), Rupert Evans (Frank Frink), DJ Qualls (Ed McCarthy), Luke Kleintank (Joe Blake), Aaron Blakely (Erich Raeder), Sebastian Roché (Martin Heusmann), Tate Donovan (George Dixon)

Stav překladu

Epizoda S04E10: Fire from the Gods

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @gongis, @Laisobel
Korekce: @KevSpa, @Lucifrid

Sedí na verze: SKGTV, ION10, AMZN

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál The Man in the High Castle 

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele The Man in the High Castle a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Trailer ke čtvrté sérii

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás