The Man in the High Castle Ve druhé řadě se objeví dva noví herci

Ve druhé řadě se objeví dva noví herci

Ve druhé řadě se objeví dva noví herci

Callum Keith Rennie a Sebastian Roché jsou dalšími hereckými posilami připravované druhé série The Man in the High Castle. V jakých rolích je uvidíme, to se dozvíte v článku.


14 0
4.6.2016

Po Belle Heathcote se k ansámblu druhé série připojuje Callum Keith Rennie, známý ze seriálů Battlestar Galactica, Californication nebo The Killing. Zahraje si Garyho Connella, vůdce hnutí odporu. Bývalý trestanec nyní stojí v čele odboje na západním pobřeží, kde bojuje i pomocí násilných praktik proti Pacifickým státům a Nacistické říši.


Další posilou hereckého obsazení je Sebastian Roché (The Originals, General Hospital, Supernatural), kterého uvidíme v roli Reichsministera Martina Heusmanna, vysoce postaveného a bohatého nacistického důstojníka, jenž sídlí v Berlíně. Je biologickým otcem Joea Blakea, s nímž ovšem není v kontaktu. Touží po opětovném shledání se svým synem, zároveň je ale oddaný Říši a bez zaváhání je ochoten zničit její nepřátele.

Diskuze /1

Lucifrid

Ach, Sebastian! Jeho Balthazar je nezapomenutelný <3

webmaster
4.6.2016 | 14:42:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele The Man in the High Castle a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Třetí série

Jason O’Mara si zahraje ve třetí sérii

Jason O’Mara si zahraje ve třetí sérii

Ohlášena byla první herecká posila třetí řady The Man in the High Castle. Jason O’Mara, kterého jsme nedávno mohli vidět například v Agents of S.H.I.E.L.D., ztvární jednu z hlavních rolí.

Trailer ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás