The Man in the High Castle Erich Raeder

Erich Raeder

Erich Raeder

Důstojník SS v New Yorku, pobočník Obergruppenführera Johna Smithe.

Sezóny 2
2015 - 2016


Raeder je vedle Smithe nejmocnějším nacistou Ameriky. Společně se svým nadřízeným se snaží vymýtit odboj ve své vlasti a nastolit na východě čistý nacistický režim.

Při jedné projížďce je však jeho vůz napaden a samotný Erich postřelen. Během dlouhé rekonvalescence pečlivě studuje taktiky odbojářů. Následně stojí na Smithově straně při soupeření s Reinhardem Heydrichem a pomáhá mu zatknout říšského Oberstgruppen­führera.


Při Julianině emigraci do Říše se Erich ostře staví proti jejímu přijetí, nakonec však neochotně akceptuje udělení dočasného azylu pro uprchlici z Pacifických stá­tů.

Krátce po Hitlerově tragickém úmrtí navštíví Raeder spolu s Johnem Heydricha v utajeném vězení. Po krátkém rozhovoru zjistí, že hlavním konspirátorem je Martin Heusmann. Když Heydrich domluví, John mu poděkuje za informace a Erich mu prostřelí lebku.

Foto: Amazon Studios

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Ukázka ze třetí série

Thumbnail Play icon

Reklama

Třetí série

Jason O’Mara si zahraje ve třetí sérii

Jason O’Mara si zahraje ve třetí sérii

Ohlášena byla první herecká posila třetí řady The Man in the High Castle. Jason O’Mara, kterého jsme nedávno mohli vidět například v Agents of S.H.I.E.L.D., ztvární jednu z hlavních rolí.

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás