The Man in the High Castle Erich Raeder

Erich Raeder

Erich Raeder

Důstojník SS v New Yorku, pobočník Obergruppenführera Johna Smithe.

Sezóny 3
2015 - 2018

Raeder je vedle Smithe nejmocnějším nacistou Ameriky. Společně se svým nadřízeným se snaží vymýtit odboj ve své vlasti a nastolit na východě čistý nacistický režim.

Při jedné projížďce je však jeho vůz napaden a samotný Erich postřelen. Během dlouhé rekonvalescence pečlivě studuje taktiky odbojářů. Následně stojí na Smithově straně při soupeření s Reinhardem Heydrichem a pomáhá mu zatknout říšského Oberstgruppen­führera.


Při Julianině emigraci do Říše se Erich ostře staví proti jejímu přijetí, nakonec však neochotně akceptuje udělení dočasného azylu pro uprchlici z Pacifických stá­tů.

Krátce po Hitlerově tragickém úmrtí navštíví Raeder spolu s Johnem Heydricha v utajeném vězení. Po krátkém rozhovoru zjistí, že hlavním konspirátorem je Martin Heusmann. Když Heydrich domluví, John mu poděkuje za informace a Erich mu prostřelí lebku.

Foto: Amazon Studios

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S04E10: Fire from the Gods

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @gongis, @Laisobel
Korekce: @KevSpa, @Lucifrid

Sedí na verze: SKGTV, ION10, AMZN

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál The Man in the High Castle 

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele The Man in the High Castle a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Trailer ke čtvrté sérii

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás