The Man in the High Castle Jak by svět vypadal, kdyby Německo vyhrálo druhou světovou válku?

Jak by svět vypadal, kdyby Německo vyhrálo druhou světovou válku?

Jak by svět vypadal, kdyby Německo vyhrálo druhou světovou válku?

Kniha Philipa K. Dicka i její seriálová adaptace se odehrávají v alternativní realitě, ve které se po vítězství ve druhé světové válce ujímá nadvlády nad světem nacistické Německo spolu s Japonskem. Podívejte se na několik teorií, jak by to ve skutečnosti vypadalo, kdyby Spojenci válku nevyhráli.

15 0
3.11.2016

Thumbnail Play icon

Diskuze /10

Tomi Lee Morpheus

trocha je to video hŕŕŕŕ´;)
nemecko ak by sa vykašlalo na stalingrad a leningrad,
by asi dobili moskvu skorej ako by nastal DenD, potom by nemecko muselo spropagovať, že OSLOBODILI CCCP od STALINA, ukázali jeho zverstvá a nasilné zjednotenie plus hladomor na ukraine atd, tým by si získali trocha simpatie, zároveň bysa neprevalili koncentračné tábori,

nemecko by potom navrhlo USA mier za pomoc pri zničení Japonska, tým by získali čas na ASIMILÁCIU ruska, kde by využili ohromný potenciál

po 5 rokoch by sa natolko vyzbrojili a zmodernizovali, žeby mohli napadnúť britániu a zničiť ju. potom by obsadilii celú afriku.

Najmenší strach by som mal z toho že by sa im nepodarilo ludí v okupovaných štátoch sfanatizovať – asimilovať;) mpodarilo sa to komunistom 40 rokov, tak prečo. nie nacistom.

zaujmavé by ale Bolo ako by to prebiehalo v aganistane, na ktorom si vylámali zuby aj rusi aj amíci.

NA DRUHEJ STRANE TU MÁME PROJEKT MANHATAN, a myslím, že atómova bomba by rozhodla a USA by zničili nemecko, preto by bola EXTRA dôležité, aby nemecko umožnilo naoko slobodné volby v okupovaných krajinách a hlavne marketingovo ukázalo, že vďaka nim sa k moci nedostali komunisti.

DÔKAZI BY SI ANI NEMUSELI VYMÝŠALŤ, polsko by im dalo za pravdu že RUSI/ STALIN mal v pláne obsadiť celú európu, a len vdaka akože útoku na polsko mu v tom nepriamo zabránili.

SAMOZREJME že pokial by pokračovali v tom vyvraždovaní, tak by sa to asi skôr čopi neskôr prevalilo, TAKŽE by ich nakoniec USA vyatómovalo.

Ale zas komunizmus a normalizácia nás v CSSR naučila, že ak sa vymývanie a odstranovanie nepohodlných robí salámovou metódou, tak vám vačšna národa bude minimálne 40 rokov tlieskať, pri potláčaní. ludských práv menšín.

takže USA. by sa asi nechalo uchlácholit, že nemci sú vlastne osloboditelia. JAPONSKO BY SI TO ako jediné ODSRALO NABETÓN – ako obetný baránok.

Po 10 rokoch by možno nemci zistili, źe vývozom BMW, Medákov, AUDI, PORCHE, WW ovláddnu svet ďaleko jednoduchšie, hlavne ak by mali továrne v rusku a čine, takže by po čase zničili ekonomiku USA, a nakoniec by bez zbraní ovládli celý svet ekonomicky, a dnes by bol na svete len jeden národ a jeden jazyk.

A jeden pozdrav,)

to či by to bolo lepšie ako je to dnes, keď sa furt niekde válči v mene ropy či náboženstva sa naneštastie, alebo naštastie už nikdy nedozvieme.

#5 AndreCZ #8 zztopik
3.11.2016 | 17:44:31
Natsu

Wait.. what?

#3 KevSpa
3.11.2016 | 19:53:58
KevSpa

#2 Natsu: To je reakce na toho šílence nad tebou, nebo na to video? :D

webmaster
3.11.2016 | 20:12:56
pidalin

Podle mě je to absolutní nesmysl aby Hitler vyhrál a dobil svět, kdo tomu tenkrát věřil byl fakt hodně velkej magor. Pokud by Hitlerovi neutnili tipec v roce 45, tak by teď žádný Německo nejspíš neexistovalo, pokud by terorizoval a prudil svět až do 50. let, tak by Německo nakonec bylo nejspíš vybombardovaný atomovkama, nebo by nasranej celej svět prostě Němce vyhladil.

4.11.2016 | 12:20:03
AndreCZ

#1 Tomi Lee Morpheus: co ta takhle sem psát česky,když jste na českých stránkách,na tu vaší východní hatmatilku tady není nikdo zvědav.

#6 TOMASH #7 Tomi Lee Morpheus #9 pidalin
4.11.2016 | 18:28:11
TOMASH

#5 AndreCZ: Ty by si to cital, keby to bolo po cesky…? Ak chces citat take cenne texty, nauc sa slovensky!

4.11.2016 | 21:37:20
Tomi Lee Morpheus

tak#5 AndreCZ:ja to som ja nevedel, ja myslela, že som furt na slovensko, ved ja kukať z okna a tam stále most apollo, ako a sǎk ten nám sice česi postavili, ale inak bratislava za oknom mám. Tak nevím co se deje, že ja rozumet článkom tady. reč to je šumná, tak reku, že prispejem.

5.11.2016 | 18:27:13
zztopik

#1 Tomi Lee Morpheus: nu snad jen že by jste asi dnes nerozvíjel své teorie a nejspíš vůbec nebyl …

6.11.2016 | 9:09:24
pidalin

#5 AndreCZ: Že tě to ještě baví tyhle žvásty, Slováci jsou dneska uplně všude, v běžnym životě s nima taky musíš komunikovat a v práci spolupracovat. Budeš se s tim muset smířit. :-D

7.11.2016 | 12:08:11
shraddha

Úspěchy Nacistického Německa by především záležely na tom, jestli by se jim podařilo zavčas zbavit se Hitlera. Nebýt malé nepříjemnosti v Praze, pravděpodobně by Reinhard Heydrich stoupal v žebříčku výš a výš, až by se stal druhým nejmocnějším a pravděpodobně by se rozhodl Hitlera od moci odstavit. Podle mě by to udělal rafinovaně, po dobrém, vyhlásil by ho doživotním Vůdcem, ale reálně by mu sebral všechnu exekutivní moc a nechal ho být v domácím vězení, jen jako ikonu pro lidi, veškerou moc by si nechal pro sebe. Na rozdíl od Hitlera by byl Heydrich chladně pragmatický, beze stopy snílkovství, tudíž by nejspíš napadl SSSR až po úspěšné invazi do Západní Evropy a na Britské ostrovy. Nehnal by se zase tak moc na východ, někdy v druhé polovině 40.let by obsadil maximálně Pobaltí, část Ukrajiny a Běloruska, ale zaměřil by se na ropná pole u Kaspického moře. USA by mohl obsadit v 50.letech, pokud by letecké útoky koordinoval s Japonci, kteří by zaútočili ze západu.

13.11.2016 | 17:57:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Ukázka ze třetí série

Thumbnail Play icon

Reklama

Třetí série

Jason O’Mara si zahraje ve třetí sérii

Jason O’Mara si zahraje ve třetí sérii

Ohlášena byla první herecká posila třetí řady The Man in the High Castle. Jason O’Mara, kterého jsme nedávno mohli vidět například v Agents of S.H.I.E.L.D., ztvární jednu z hlavních rolí.

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás