Zdroj: Amazon Studios
Na Comic-Conu v San Diegu bylo oznámeno datum premiéry třetí řady The Man in the High Castle. Té se dočkáme 5. října a podívat se můžete na dvě nové upoutávky i první plakát. Zároveň bylo potvrzeno, že seriál bude pokračovat čtvrtou řadou.
Foto: Amazon Studios
Fight for the world you want. #ResistanceRises on 10/5. pic.twitter.com/QCqwYcO69I
— The Man in the High Castle (@HighCastleTV) July 21, 2018
4 sezóny | Amazon | 60 minut
USA | 2015 | Ukončeno
4 sezóny
| Amazon
| 60 minut
Amazon Prime Video
| Canal+
Co kdyby Spojenci prohráli druhou světovou válku? Alternativní historie v podání Philipa K. Dicka, který ve svém cenami ověnčeném románu Muž z vysokého zámku zobrazil Spojené státy rozdělené pod nadvládou Japonska a Německa. Píše se rok 1962 a mezi současnými vládami panují neshody. Hrozí, že vypukne další válka, a navíc je na spadnutí revoluce díky několika odvážným aktivistům.
Obsazení:Alexa Davalos (Juliana Crain), Rufus Sewell (John Smith), Cary-Hiroyuki Tagawa (Nobusuke Tagomi), Joel de la Fuente (Kido), Brennan Brown (Robert Childan), Chelah Horsdal (Helen Smith), Quinn Lord (Thomas Smith), Rick Worthy (Lemuel Washington), Jason O'Mara (Wyatt Price), Rupert Evans (Frank Frink), DJ Qualls (Ed McCarthy), Luke Kleintank (Joe Blake), Aaron Blakely (Erich Raeder), Sebastian Roché (Martin Heusmann), Tate Donovan (George Dixon)
(více)
Diskuze /9
PatasEl
Konečně!
czjohns
A taky rekapitulace pro ty, co by si rádi připomněli předchozí série ale mají naplněné watchlisty :D
czjohns
Taky jsem mohl přidat ten odkaz, že :D https://www.youtube.com/watch?…&
#4 KevSpaKevSpa čestný člen redakce
#3 czjohns: Měla jsem to v plánu vydat zvlášť, tak to už asi nemusím.
hardhome
jooj to bude dobre :)
LANNIKILLER
Já se nemůžu dočkat :D
memar
Potom čo zrušili The Crossing a Colony, jeden z mála seriálov čo sa dá pozerať.
salamander
Jsem neuvěřitelně natěšená, protože tohle je rozhodně jeden z nejlepších seriálů, co kdy byly natočené. Snad ta jeden a půl roční pauza znamená, že tahle série překoná ty dvě předchozí.
Pavel 1963
Tohle je parádní seriál – moc se těším na 3 řadu :-)