The Man in the High Castle Z natáčení epizody Land O' Smiles

Z natáčení epizody Land O' Smiles

Z natáčení epizody Land O' Smiles

V sedmém díle druhé řady Juliana zjišťuje, že Smithovi skrývají nebezpečné tajemství. Ed s Childanem se vydávají zaplatit Jakuze první splátku, a Frank během akce odboje odhaluje skutečný plán Japonců, který vše změní. Více o epizodě se dozvíte v následujícím vi­deu.

14 0
14.1.2017

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

mmmm

Tyhle videa mají jaký význam, když to všechno Amazon vyhrnul v jedný hromadě? To už ani Amíci neumí pochopit děj, že jim to někdo musí extra vysvětlit?

#2 Lucifrid #4 KevSpa #5 Peunka
15.1.2017 | 19:41:46
Lucifrid

#1 mmmm: Tak za prvé, tady se na to lidi podívají za a) protože by tam mohlo být něco zajímavého, b) protože na epizody koukají podle toho, jak vychází české titulky. A v USA či jinde na to mrknou fanoušci z toho stejného důvodu, protože tam jsou zajímavosti. Právě tím, že to vydají najednou, je pak hlad po informacích a diváci jsou rádi za další videa. Mimochodem, takováhle videa jsou docela běžná a bývají ke spoustě seriálů.

webmaster
15.1.2017 | 20:50:34
JS

Ja si to náhodou celkom rada pozriem, aj keď som už videla všetky diely. :)

15.1.2017 | 21:51:56
KevSpa

#1 mmmm: Tak ne každý je takový znalec jako ty, aby kupříkladu (když vezmeme video k téhle epizodě) věděl, že název těch marihuanových cigaret byl použit už Dickem v jeho knize. Jinak i pro zpětné shrnutí nejzásadnějších momentů jednotlivých dílů je to ideální. A to i pro další sérii. Ale chápu, že ty si budeš za rok jistě pamatovat vše, co se ve druhé sérii událo, tudíž je to pro tebe zbytečnost. Každopádně ta videa tvůrci dělají jako bonus pro diváky, i přesto, že seriál vyjde najednou. Pokud se ti to nelíbí, nikdo tě na to nenutí koukat.

webmaster
16.1.2017 | 0:33:08
Peunka

#1 mmmm: Já jsem taky za tyhle videa ráda. Občas objevím něco, co mi unikne, např. tady mi unikl důvod, proč se tento díl jmenuje Land O' Smiles :)

16.1.2017 | 23:19:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Ukázka ze třetí série

Thumbnail Play icon

Reklama

Třetí série

Jason O’Mara si zahraje ve třetí sérii

Jason O’Mara si zahraje ve třetí sérii

Ohlášena byla první herecká posila třetí řady The Man in the High Castle. Jason O’Mara, kterého jsme nedávno mohli vidět například v Agents of S.H.I.E.L.D., ztvární jednu z hlavních rolí.

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás