The Marvelous Mrs. Maisel (Úžasná paní Maiselová)
94/100 - 41×

The Marvelous Mrs. Maisel(Úžasná paní Maiselová)

Midge Maiselová má všechno, co kdy chtěla, ale nečekaná událost způsobí, že musí začít od znovu. Díky svému skrytému talentu se jí podaří prorazit v komediálních klubech Greenwich Village.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
5 sezón | Amazon | 53 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
Rachel Brosnahan (Midge Maisel), Alex Borstein (Susie Myerson), Michael Zegen (Joel Maisel), Tony Shalhoub (Abe Weissman), Marin Hinkle (Rose Weissman), Kevin Pollak (Moishe Maisel), Caroline Aaron (Shirley Maisel), Jane Lynch (Sophie Lennon), Luke Kirby (Lenny Bruce), Zachary Levi (Benjamin Ettenberg), LeRoy McClain (Shy Baldwin), Stephanie Hsu (Mei Lin)

Seriál získává pátou a poslední sezónu

Seriál získává pátou a poslední sezónu

Před premiérou čtvrté sezóny Prime Video oznámilo, že seriál The Marvelous Mrs. Maisel se vrátí pro pátou a poslední řadu, která se již v New Yorku natáčí.

9 0
18.2.2022

Seriál si může Amazon Studios zapsat jako obrovský úspěch. Jako jeden z mála seriálů od této společnosti získal více než dvě řady a stále se těší velké oblíbenosti a úspěchu. Zapsal se to také do historie cen Emmy, když si tvůrkyně seriálu Amy Sherman-Palladino odnesla ve stejném roce cenu Emmy za scénář i za režii. Herečka Rachel Brosnahan se také zapsala do historie cen jako první herečka, která za stejnou roli získala všechny důležité ceny včetně Primetime Emmy, Zlatý glóbus, Screen Actors Guild Awards a Critics Choice Awards.

Foto: Prime Video


V reakci na zprávu o blížícím se konci The Marvelous Mrs. Maisel se šéfka Amazon Studios Jennifer Salke vyjádřila takhle:

Amy, Dan a The Marvelous Mrs. Maisel vyrazili cestou, která nemá obdoby, povznesli příběhy, které vyprávíme o ženách, zpochybňovali normy v našem odvětví a navždy změnili prostředí zábavy svým jedinečným způsobem vyprávěním. Desítky ocenění upevňují seriálův odkaz v mnoha ohledech, ale co je ještě trvalejší a důležitější jsou postavy, které Amy vytvořila, a radostný, brilantní, jedinečný svět, který ona a Dan přivedli k životu. Tato série znamenala pro Prime Video tolik a jejíh úspěch bude pociťován dlouho po poslední sezóně. Nemůžu se dočkat, až si fanoušci a naše celosvětové publikum vychutná každý okamžik příběhu až se pustíme do vyvrcholení této přelomové a nezapomenutel­né série.

Čtvrtá řada The Marvelous Mrs. Maisel má premiéru již dnes 18. února a každý týden se můžeme těšit na dvě nové epizody.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Seriál získává pátou a poslední sezónu

Seriál získává pátou a poslední sezónu

Před premiérou čtvrté sezóny Prime Video oznámilo, že seriál The Marvelous Mrs. Maisel se vrátí pro pátou a poslední řadu, která se již v New Yorku natáčí.

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama