The Marvelous Mrs. Maisel (Úžasná paní Maiselová)
95/100 - 46×

The Marvelous Mrs. Maisel(Úžasná paní Maiselová)

Midge Maiselová má všechno, co kdy chtěla, ale nečekaná událost způsobí, že musí začít od znovu. Díky svému skrytému talentu se jí podaří prorazit v komediálních klubech Greenwich Village.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Amazon | 53 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
Rachel Brosnahan (Midge Maisel), Alex Borstein (Susie Myerson), Michael Zegen (Joel Maisel), Tony Shalhoub (Abe Weissman), Marin Hinkle (Rose Weissman), Kevin Pollak (Moishe Maisel), Caroline Aaron (Shirley Maisel), Jane Lynch (Sophie Lennon), Luke Kirby (Lenny Bruce), Zachary Levi (Benjamin Ettenberg), LeRoy McClain (Shy Baldwin), Stephanie Hsu (Mei Lin)

Postavy

 • Midge Maisel

  Midge Maisel

  Matka v domácnosti, která objeví svůj talent pro stand-up komedii poté, co ji manžel opustí. Midge je vysoce organizovaná a sociální žena, která ráda přebírá kontrolu nad situací a autoritativně řídí lidi kolem sebe. Je velmi přátelská a společenská. Když ztratí kontrolu nad svými emocemi, objevuje se u ní upřímná vtipná mluva, ostrý jazyk a často i vulgární jazyk. Otevřeně říká své feministické názory a odsuzuje způsob, jakým se v Americe koncem 50. let zacházelo se ženami.

  Sezóny 4
  2017 -
 • Susie Myerson

  Susie Myerson

  Susie je manažerka kavárny Gaslight. Je věrnou přítelkyní Midge a postupem času se stává její manažerkou. Je velmi upřímná, přímočará. Neustále má sarkastické komentáře o Midgině bohatém životním stylu.

  Sezóny 4
  2017 -
 • Joel Maisel

  Joel Maisel

  Bývalý manžel Midge, který ji opustí kvůli své sekretářce. Je to ctižádostivý a začínající stand-up komik, ale nemá přirozený talent. Je velmi oddaným otcem svých dětí Ethana a Esther. I přes odloučení jsou s Midge nadále přáteli.

  Sezóny 4
  2017 -
 • Abe Weissman

  Abe Weissman

  Otec Midge, profesor matematiky na Kolumbijské univerzitě a výzkumník v Bellových laboratořích. Má sklon posuzovat vše na první pohled. Vůči Midge je velmi ochranitelský, ale snaží se to nedávat najevo. Abe je přísný, ale velmi mu záleží na jeho rodině.

  Sezóny 4
  2017 -
 • Rose Weissman

  Rose Weissman

  Matka Midge. Rose hluboce záleží na jejím fyzickém vzhledu a také na vzhledu své dcery. Je pověrčivá a často chodí ke kartářce. Hluboce miluje pařížskou kulturu, kam se na čas odstěhuje, když jí to doma nevyhovuje.

  Sezóny 4
  2017 -
 • Moishe Maisel

  Moishe Maisel

  Joelův otec, majitel Maisel and Roth Garment Company. Joel s ním diskutuje veškeré trable v jeho životě a Moishe se mu snaží dávat rady a pomoci mu.

  Sezóny 4
  2017 -
 • Shirley Maisel

  Shirley Maisel

  Joelova matka, která chce pro svého syna jen to nejlepší. Vášnivá kuřačka a drbna.

  Sezóny 4
  2017 -
 • Sophie Lennon

  Sophie Lennon

  Úspěšná stand-up komička, která ve svých vystoupení spoléhá na hloupé momenty ve svém životě v Queens a na svém nevkusném vzhledu. Ve skutečnosti je to ale bohatá manhattanská aristokratka s vytříbeným vkusem, která na jevišti nosí tlustý oblek. Její jevištní osobnost je mnohem přátelštější a vřelejší, přesný opak toho, kým je mimo jeviště.

  Sezóny 4
  2017 -
 • Lenny Bruce

  Lenny Bruce

  O Lennym je známo, že je charismatický, vysoce kompetentní, má silný sklon ke kontroverznímu humoru, je velmi ukecaný a tak trochu samotář. Vůči většině lidí je rezervovaný, ale na Midge mu velmi záleží.

  Sezóny 3
  2017 -
 • Benjamin Ettenberg

  Benjamin Ettenberg

  Benjamin je chirurgem v nemocnici Lenox Hill. Vymyslel nové chirurgické techniky, které se staly celosvětovým standardem. Midge se s Benjaminem seznámí na rodinné dovolené v Catskills. Benjamina zaujala od prvního setkání, protože na rozdíl od dalších dívek je Midge jiná.

  Sezóny 3
  2018 -
1

Nepřehlédněte

Seriál získává pátou a poslední sezónu

Seriál získává pátou a poslední sezónu

Před premiérou čtvrté sezóny Prime Video oznámilo, že seriál The Marvelous Mrs. Maisel se vrátí pro pátou a poslední řadu, která se již v New Yorku natáčí.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama