The Messengers (Poslové) Messengers se představují

Messengers se představují

Messengers se představují

Na koho se v tomto mysteriózním sci-fi dramatu můžeme těšit? Přinášíme vám seznam účinkujících herců a popisy jejich postav.


12 0
9.4.2015

Diogo Morgado – Představitel Ježíše z oceňovaného historického dramatu The Bible si v seriálu The Messengers zahraje postavu zcela opačnou: samotného ďábla. V seriálu ztvární Muže, který se nahý probudí uprostřed pouště (jak terminátorovské…) a vydá se na cestu, která nám zodpoví otázky ohledně této podivné události. Doteď se tento mládenec objevoval spíše v portugalských telenovelách. Uvidíme jak mu to znovu půjde ve velkém projektu.

Joel Courtney – Jeho vrcholem byla prozatím role ve filmu J.J. Abramse Super 8. Zahraje se mladého kluka-samotáře, který je na škole šikanován.


Sofia Black-D'Elia – Můžete ji znát z americké předělávky Skins (US) podle původní britské předlohy nebo poslední řady Gossip Girl. Zahraje si zlomenou matku, chránící své dítě.

Shantel VanSanten – Bude vědkyní a vedoucí této podivné skupiny. Znát jí můžete z One Tree Hill nebo nedávné novinky Gang Related

JD Pardo – Nesmí být opomenut. Znám je především svou rolí Jasona v Revolution. Zahraje si uprchlíka, agenta v utajení prchajícího před nebezpečným kartelem.

Jon Fletcher – Televizní kněz, jdoucí ve stopách svého otce.

V dalších rolích uvidíme například:

Navid Negahban – Obávaný Abu Nazir ze seriálu Homeland si zde zahraje premiéra země na Středním východě, na něhož bude doléhat udržení míru v zemi a možná ho to donutí k velmi neoblíbenému rozhodnutí.

Lauren Bowles – Herečka známa z True Blood ztvární americkou senátorku, tvrdě pracující a cílevědomou političku s bolestnou minulostí. Když se připlete do cesty takzvaným Poslům, je nejenom uprostřed kampaně na znovuzvolení, ale i na pokraji rozhodnutí, které může mít dlouhodobý dopad i mimo vládní místa.

Winston Duke – Úřadující městský protivník Harolda a jeho týmu z Person of Interest bude tentokrát představovat zapáleného novináře, hledajícího pravdu ohledně zemědělských experimentů v oblasti západní Afriky. Objevit by se měl v posledních třech epizodách.

Jamie Bamber – Apollo z Battlestar Galactica ztvární agresivního zastánce rodinného podniku zemědělských farem.

Jason Dohring – Oblíbenec Logan Echolls z Veronica Mars se taktéž ukáže koncem série, jeho role zatím nebyla upřesněna.

Dále ještě Sam Littlefield jako geniální a nadaný hackivista a Jessika Van coby manipulátorka mysli ostatních lidí.

Jak je z popisu některých postav zjevné, nebude se děj odehrávat pouze na jednom místě. Případně na něj budou mít vliv události z celé planety. Můžeme se tedy těšit na spoustu dějových kliček, které mohou mít na hlavní události větší vliv než se zprvu mohlo zdát.

Diskuze /1

akrittzu

podla imdb bude jason dohring prvy krat v epizode 8 a jeho postava sa vola Jeff Fairburn :)

10.4.2015 | 17:50:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Konec poselství

O osudu seriálu je rozhodnuto

O osudu seriálu je rozhodnuto

Stanice již s druhou řadou Messengers nebude pokračovat.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Promo postav

Promo postav