The Middle (Průměrňákovi)
96/100 - 81×

The Middle(Průměrňákovi)

Frankie s Mikem se snaží uživit svou rodinu a vychovávat tři děti. Nejstarší Axl je oblíbený kluk, se kterým mlátí puberta. Sue se nikdy nic nedaří, ale i přesto je stále optimistická a nikdy se nevzdává, a nejmladší Brick je knihomol s divnými zlozvyky.

USA | 2009 | Poslední sezóna
vysílání
9 sezón | ABC | 24 minut
hrají
Eden Sher (Sue Heck), Atticus Shaffer (Brick Heck), Charlie McDermott (Axl Heck), Neil Flynn (Mike Heck), Patricia Heaton (Frankie Heck), Brock Ciarlelli (Brad Bottig), Beau Wirick (Sean Donahue), John Gammon (Darrin McGrew), Chris Kattan (Bob Weaver), Daniella Bobadilla (Lexie), Greer Grammer (April)


Atticus Shaffer: Je úžasné vyčuhovat z davu

Atticus Shaffer: Je úžasné vyčuhovat z davu

Přinášíme vám rozhovor s představitelem nejmladšího člena rodiny, Atticusem Shafferem. Můžete se něco dozvědět o jeho osobním životě nebo jak se cítí u natáčení seriálu.


9 0
2.11.2016

Atticus Shaffer aneb „to divné dítě z Průměrňáků“ je snad nejoblíbenější postavou celého seriálu. Přestože se narodil s vrozeným onemocněním, které má za příčinu jeho kulhání, neztrácí optimistický postoj a žadoní po nových zkušenostech nebo kráčí vstříc těžkým situacím, jež mu hází život pod nohy. Také patří ke skupině lidí, kteří si rádi ze sebe dělají srandu, a tak neváhejte a zjistěte, co o sobě představitel Bricka prozradil pro Headlines & Global News.


Už máte na kontě celkem osm úspěšných sezón, ale jak to se seriálem půjde dál? Jak dlouho si myslíš, že zůstane The Middle na televizních obrazovkách?

To je ve skutečnosti opravdu dobrá otázka, protože nic netrvá věčně, bohužel, musíme si být vědomi toho, že tohle může být poslední řada. Jsem typ člověka, který očekává to nejhorší, ale doufá v nejlepší, a jsem opravdu vděčný, že jsme byli schopni tu pro vás být nejdéle, jak jen to šlo. Mluvím s fanoušky po celou dobu prostřednictvím sociálních sítí a je opravdu cool vidět, jak show všichni milují a snaží se ji posunout dál. Teoreticky si myslím, že vyjde ještě jedna řada.

Jaký má dopad tvůj charakter na osobní život? Vidíš se v něm či se od sebe naprosto lišíte?

Je skvělé být Brickem. Ve skutečnosti se nejedná o zcela fiktivní postavu, ale o syna jednoho z tvůrců, který olízal již řadu automobilových skel a je velmi nepředvídatelný, takže je obrys postavy založen právě na něm, ale pokud chcete pracovat s režiséry a scenáristy, můžete přidat několik svých vlastností.

Myslím, že se nejvíc s Brickem ztotožňuji v tom, že Brick poukazuje na to, že je v pořádku být jedinečný, být jiný, být nepředvídatelný, být chytrý, a to je něco, co obvykle dělám ve svém životě. Je nádherné vyčuhovat a být zvláštním. Velmi mě to motivuje a jsem rád, že je každý jiné povahy, tím chci říct, jak nudný by byl svět, kdybychom byli všichni přesně stejní? Zkrátka, je skvělé být postavou, která je vzorem pro to, v co věřím.

Jaké to bylo pro tebe vyrůstat takřka na filmovém plátně a mít tak dvě rodiny?

Moje máma mi vždycky říká, že jí to nevadí, že jsem začal natáčet tento pořad, když jsem byl tak malý. Rád sleduji a porovnávám, jak jsem vypadal, jak se můj hlas změnil, jak jsem se choval, a to je to, co je nejvíce úžasné. Je velmi absurdní, ale zároveň zajímavé vidět se vyrůstat v televizi. Je to jako byste chodili neustále s kamerou v ruce a natáčeli se, avšak hrajete postavu.

Kdo je v zákulisí tvůj oblíbenec?

Mám rád všechny, kteří se jakkoliv podílí a obětují svůj čas pro show. Jsou to tvrdě pracující muži a ženy, kteří milují svou práci a chtějí se posunovat někam dál. Ve skutečnosti, jeden z mých nejlepších přátel je asistent produkce.

Vzpomínám si na tebe ve filmu Nenarození. Budeš se dál věnovat hororovým filmům, nebo u tebe vyhrávají komedie?

Upřímně, pořádně jsem byl z toho filmu vystrašený a opravdu jsem rád, že už to mám za sebou. Více však miluji komedie a chtěl bych v nich dále pokračovat, tak jako v dabování. Rád doma propůjčuji hlas různým postavám a konečně se mi to podařilo i stvrdit na filmovém plátně.

Vím, že jsi vášnivý hráč a čtenář, takže jaká je tvoje oblíbená kniha a oblíbená hra? Co tě právě zajímá?

Rád se s mámou dívám na The Walking Dead. Myslíme si, že je to jedna z nejlepších show všech dob. Jsme do toho opravdu zažraní. Mám rád také zombie videohry a hry, které můžu hrát online s mými přáteli po škole nebo práci. Přestože mám 18, miluji stavebnice LEGO. Co se týče knih, chci si přečíst všechny klasické knihy, které školy požadují, abych se mohl pak věnovat knihám ve svém hledáčku, které nejsou zas tak důležité. Začínám s mým oblíbencem Jako zabít ptáčka.

Jsi spokojený se svým jménem jak v seriálu, tak v reálném životě? – Brick, Atticus

No, víte, tohle je zase skvělá otázka. Obě jména mluví o individualitě, jedinečnosti a o tom, že můžete být sami sebou. Na jméno „Brick“ se přišlo až v pilotním dílu, s něčím nápadem, že bychom ho pojmenovali podle filmu Kočka na rozpálené plechové střeše. A když moje maminka přišla na to, že jsem kluk, s tátou neměli vůbec páru, jak by mě pojmenovali, a to dostali knihu s 1001 klučičími jmény. Později, když máma sledovala film Jako zabít ptáčka, ihned pronesla: „Musíme ho pojmenovat Atticus!“

Je tu někdo s kým bys rád pracovat v budoucnu?

Rád pracuji s lidmi bez ohledu na to, kdo jsou, ale rozhodně bych se chtěl setkat s Russellem Crowem a Liamem Neesonem. Odvádí skvělou práci. Rád bych pracoval i s Normanem Reedusem, protože je naprosto úžasný. No, kdo by se nechtěl kamarádičkovat s Darylem?

Jak se vám líbí Brick v podání Atticuse Shaffera? Máte k němu nějaké výhrady nebo u vás vyhrává ve všech směrech? Nebojte se s námi podělit o své dojmy v komentářích pod rozhovorem.

Na nové díly The Middle se můžete těšit každou středu.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S09E03: Meet the Parents

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO


Titulky připravuje: tarba ze SerialZone.cz
Překlad sedí na verze The Middle:

  • … S09E03 HDTV.x264-FLEET

Nezapomeňte ohodnotit tento díl.

Ohodnoťte celý seriál

Reklama