The Middle (Průměrňákovi)
93/100 - 136×

The Middle(Průměrňákovi)

Frankie s Mikem se snaží uživit svou rodinu a vychovávat tři děti. Nejstarší Axl je oblíbený kluk, se kterým mlátí puberta. Sue se nikdy nic nedaří, ale i přesto je stále optimistická a nikdy se nevzdává, a nejmladší Brick je knihomol s divnými zlozvyky.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | ABC | 24 minut
žánr
Komedie, Rodinný
hrají
Patricia Heaton (Frankie Heck), Neil Flynn (Mike Heck), Charlie McDermott (Axl Heck), Eden Sher (Sue Heck), Atticus Shaffer (Brick Heck), Daniella Bobadilla (Lexie), Brock Ciarlelli (Brad Bottig), Beau Wirick (Sean Donahue), Greer Grammer (April), John Gammon (Darrin McGrew), Chris Kattan (Bob Weaver)

Stanice ABC objednává spin-off se Sue Heckovou

Stanice ABC objednává spin-off se Sue Heckovou

Seriál The Middle letos skončil po devíti letech dobře odvedené práce na televizních obrazovkách. Stanice ABC však hledala nějaký způsob, jak seriál přivést zpět, a to se jim nečekaně podařilo. ABC si objednává pilotní díl spin-offu se Sue.

14 2
14.8.2018

Před pár měsíci jsme vám psali, že vysvitla naděje pro návrat oblíbené rodinky Heckových. Ta se na ABC udržela devět krásných let a neustále nás bavila svými opravdovými příběhy, které si zažije úplně každá rodina. Po zrušení se dlouho mluvilo o spin-offu, ve kterém by hlavní roli ztvárnila Eden Sher coby Sue, a ten se konečně stává skutečností. Stanice ABC si včera objednala pilotní díl tohoto nového seriálu.

(Jediná Sue rozchodila seriálovou smrtku a míří do vlastního seriálu.)

Seriál stále nezískal svůj název, ale tvůrčí duo Eileen Heisler a DeAnn Heline, které stálo za vznikem The Middle, zde zůstává a poslouží jako producentky, konzultantky a scenáristky. Pokud by stanice dala zelenou tomuto novému projektu, první epizodu by mohla odvysílat v midseason (Middleseason) příštího roku.

A jakou roli v této novince sehraje Eden Sher? Ta by nám povyprávěla své zážitky z velkého životního putování po odchodu z rodného Orsonu. Série by se měla zaměřovat na dvacet a něco dobrodružství optimistické Sue, jejíž cestu zkříží dospívání v nebezpečném Chicagu. Zatím není potvrzené, která další z postav The Middle by se vrátila.

Jste rádi z možného návratu Sue Heckové?

Foto: ABC; Zdroj článku: Entertainment Weekly

Diskuze /5

janeyfl

Proč ne…šanci tomu určitě dám :)

překladatel
15.8.2018 | 7:01:36
Beruška6

Super, tesim se

17.8.2018 | 20:13:04
ratusek

Tak to bude totální propadák. Ubrečená Sue. Kdo tam s ní bude hrát z původního obsazení? Radši bych bral Axla nebo Bricka

#4 Kubc6a
31.8.2018 | 18:13:03
Kubc6a

#3 ratusek: To se zatím neví. Projekt má zatím objednanou pilotní epizodu, která musí mít hlavně dobrý scénář, aby dostal zelenou.

webmaster
5.9.2018 | 17:54:08
McLovin

Asi klátí nějakýho producenta…

31.10.2018 | 19:02:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Kde si seriál pustit online?

HBO GO ve své videotéce nabízí všechny dosavadní díly s českými titulky nebo s českým dabingem.

Nepřehlédněte

Jakub Nemčok: Jak vzniká dabing pro Průměrňáky

Jakub Nemčok: Jak vzniká dabing pro Průměrňáky

Průměrňáci patří k seriálům, u kterých musíte slyšet velmi povedené české znění. Do zákulisí jsme se vydali s dabérem Jakubem Nemčokem, který nám popsal, jak vypadá takový běžný den ve studiu. Zároveň se můžete těšit na devátou sérii, která je z poloviny hotová.

Reklama

Trailer k poslední řadě

Thumbnail Play icon

Nejlepší postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama