The Midnight Club
82/100 - 13×

The Midnight Club

Adaptace knihy Christophera Pikea vyprávějící příběh několika nevyléčitelně nemocných mladých lidí, kteří žijí v hospicu, kde si krátí čekání na smrt vyprávěním příběhů. Jedné noci se dohodnou, že až někdo z nich zemře, pokusí se s nimi ze záhrobí spojit. A brzy jeden z nich opravdu odejde na věky a příběh začíná…

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Hororový, Mysteriózní, Nadpřirozený
hrají
Iman Benson (Ilonka), Sauriyan Sapkota (Amesh), Igby Rigney (Kevin), Annarah Cymone (Sandra), Heather Langenkamp (Georgina Stanton), Samantha Sloyan (Shasta), Matt Biedel (Tim Pawluk), Zach Gilford (Mark)

Videa

 • Půlnoční klub Mika Flanagana se ukazuje v oficiálním traileru

  Říjen pomalu klepe na dveře a během něho Netflix vypustí všech deset epizod nového hororového seriálu Mika Flanagana (Dům na kopci, Sídlo Bly, Půlnoční mše). Nenechte si ujít plnohodnotný trailer přes tajný odkaz, který měl být dostupný až v sobotu během akce Tudum.

  7 0
  20.9.2022 | 16:21Kubc6aDiskuze (0)
 • Půlnoční klub se předvádí v prvním teaseru

  Zatímco je Mike Flanagan uprostřed produkce seriálové adaptace Zániku domu Usherů, jeho herecký kolega Rahul Kohli, kterého uvidíme v obou nadcházejících hororech, uvolnil první upoutávku na Půlnoční klub. Ten by se měl objevit v line upu pro letošní seriálový podzim.

  1 0
  6.6.2022 | 18:21Kubc6aDiskuze (1)

V češtině na Netflixu

Seriál můžete pustit pohodlně přes Netflix, kde jsou všechny epizody opatřeny v češtině.

Christopher Pike

Jak se zrodil Půlnoční klub a odkud Christopher Pike čerpal námět?

Jak se zrodil Půlnoční klub a odkud Christopher Pike čerpal námět?

Půlnoční klub z pera Christophera Pikea se může chlubit zajímavým příběhem o svém vzniku. Ačkoliv jsou jeho povídky zcela smyšlené, jádro celé knihy je založeno na skutečné osobě, která měla to štěstí zkontaktovat se s autorem a povědět mu svůj příběh.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Nejlepší postavy

Půlnoční klub

Půlnoční klub

Narozeniny

Kde nás najdete?

Filtr seriálů
Reklama