The Mindy Project
85/100 - 8×

The Mindy Project

Mindy Lahiri je svérázná gynekoložka, která se snaží najít lásku, ale ne za každou cenu. Balancuje mezi osobním a profesionálním životem obklopená divnými spolupracovníky v malé ordinaci. Svůj život vidí jako romantickou komedii, ve které ona hraje roli Sandry Bullock, Meg Ryan nebo jiných hrdinek.

USA | 2012 | Poslední sezóna
vysílání
6 sezón | FOX, Hulu | 27 minut
žánr
Komedie, Romantický

Mindy Lahiri

Mindy Lahiri

Mindy je gynekoložka s romantickou duší, která se snaží najít svou životní lásku. Ráda sleduje romantické komedie. S pacienty a kolegy vychází dobře, je přívětivá, přátelská a velmi extrovertně založená.

2012 -

Mindy Lahiri je hlavní postava seriálu The Mindy Project. Pracuje jako gynekoložka. Je romanticky založená a ráda připodobňuje svůj život ke svým oblíbeným romantických filmům. Snaží se najít tu pravou lásku a také rovnováhu mezi svou prací, přáteli a láskou.

Mindy se narodila dvěma indiánským imigrantům. Má bratra Rishiho, který je o 11 let mladší než ona. Vystudovala Univerzitu Princeton v roce 2002, kde také potkala svou nejlepší kamarádku Gwen. Později se přestěhovala do New Yorku, kde působí jako rezidentka na klinice Shulman & Associates pod dohledem Dr. Marca Shulmana.


Mindy bere svou práci velmi vážně a chce, aby byli její pacienti i zaměstnavatel s jejím výkonem spokojeni. Ostatní lékaři ji pacientům doporučují a zdá se, že je tedy tak dobrá, jak se snaží být. Někdy soutěží se svým kolegou Dannym Castellanem o vůdčí pozici. Přesto však upřednostňuje týmovou práci a je to dobrá týmová hráčka.

Mindy je přívětivá, přátelská, sebevědomá a plná nadšení. Má romantickou duši a skvělý smysl pro humor. Také je velmi ženská, má smysl pro módu, ráda sleduje život celebrit a také romantické komedie. Obecně ji lidé fascinují a vždy si užívá, když může s lidmi jednat na osobní úrovni. Je velmi extrovertvní. Někdy bývá také trochu neomalená, ale ostatní jí její faux pas rádi promíjejí. Její analytické myšlení je občas zastíněno přátelskou povahou, což v je pro ni v lékařské profesi výhodou, ale často i nevýhodou.

Nejvíc by si přála se bezhlavě zamilovat, vdát se a mít děti. Rodina pro ni znamená vše. A už to má vše dokonale naplánované.

Chci mít děti, čtyři. Jadena, Madison, Brie a nejmenší bude Piper.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama