The Missing
93/100 - 32×

The Missing

Co všechno jste schopni obětovat pro své ztracené dítě? Když Tonymu (James Nesbitt) na dovolené ve Francii unesou syna, je naprosto zdrcený. Odmítá se však smířit s tím, že se s ním už nikdy neuvidí a začne být doslova posedlý jeho hledáním, které trvá roky. Pomáhá mu také Julien (Tcheky Karyo), francouzský detektiv, který také nevěří tomu, že Tonyho dítě už nežije. Tonyho posedlost za celé ty roky však velmi špatně poznamená jeho manželství s Emily (Frances O' Connor) a ohrozí i jeho život. Osmidílná série vznikla v koprodukci stanicí Starz a BBC One.

VB | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | BBC One | 60 minut
hrají
Saïd Taghmaoui (Khalid Ziane), Jason Flemyng (Mark Walsh),

S02E07: 1991

S02E07: 1991

Tajemství z minulosti jsou odkryta, když se Julien konečně učí pravdu za únosu Alice a Sophie.

cz sk
23.11.2016
1 hodina

Ale čas se krátí a nikdo v Eckhausenu ho neposlouchá. Popraskal případ Julien, nebo je prostě oklamán? Ať už se nikde neotáčí, jak daleko půjde Julien ve svém hledání, aby našel pravdu? Mezitím jsou Sam a Gemma nuceni učinit srdcervoucí rozhodnutí a jsou tlačeni dále od sebe než kdykoli předtím. Jelikož je Julien nucen vzít věci do svých rukou, připojí se k němu Gemma v závěrečné zoufalé rase, aby odhalila pravdu.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama