The Mist (Mlha)
66/100 - 52×

The Mist(Mlha)

Na malé město se hrne mlha, kvůli které nejenom nejde nic vidět, ale také vstupuje do lidí, kterým mění jejich pocity a nálady. Co lidé dokáží udělat pro své přežití, když jsou zaslepeni strachem? Seriál vychází ze stejnojmenného příběhu spisovatele Stephena Kinga.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Spike | 42 minut
žánr
Hororový, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Dan Butler (Otec Romanov), Luke Cosgrove (Jay Heisel), Gus Birney (Alex Copeland), Alyssa Sutherland (Eve Copeland), Morgan Spector (Kevin Copeland), Danica Curcic (Mia Lambert), Okezie Morro (Bryan Hunt), Russell Posner (Adrian Garff), Isiah Whitlock Jr. (Gus Bradley), Frances Conroy (Nathalie Raven)

Titulky k epizodě The Law of Nature

Titulky k epizodě The Law of Nature

Přinášíme vám titulky k osmému dílu, které můžete stahovat v popisu epizody. Připravil je pro vás tým ve složení @Miss.Fine, @ebbie.miner a @LadyAlex. Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit a probrat ho v komentářích.

10 0
22.8.2017

Diskuze /4

hruskins

Díky moc za překlady. Akorát mám jeden problém, každý díl je ke stažení v tisíci různých verzích, ač třeba několik webripů, tak titulky absolutně nesedí, takže skoro každý díl stahnu v nějaké verzi a vy vydáte titule na verzi jinou, takže znova hledání a stahování. Mohli by jste proto jako u jiných seriálů psát u každé epizody na jakou verzi to překládáte? Minimálně mě by to pomohlo. Ale pokud ne, nic se neděje, holt budu hledat :)

#2 LadyAlex
22.8.2017 | 17:28:49
LadyAlex

#1 hruskins: verze titulku je v nazvu souboru, ale pokud nezapomenu, od pristiho dilu to napravim a budu to psat do clanku :-)

#3 hruskins
webmaster
22.8.2017 | 19:21:30
hruskins

#2 LadyAlex: Super, děkuju, já vím, že je v názvu, ale právě mi jde o to, jakou verzi stáhnout, když na titulkách teprve pracujete.

#4 LadyAlex
22.8.2017 | 20:23:19
LadyAlex

#3 hruskins: Driv jsem sem davala i clanek o stavu prekladu, ale protoze jsem se dostala do faze, kdy netusim, kdy se k tomu dostanu (o kolegynkach nemluve :D ), tak jsem s tim radsi prestala… vetsinou jde o tu verzi, ktera je nejmensi :D takze vetsinou SVA, KILLERS nebo tak podobne :D

webmaster
22.8.2017 | 22:35:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama