The Morning Show (Ranní show) S01E01: In the Dark Night of the Soul it's Always 3:30 in the Morning

S01E01: In the Dark Night of the Soul it's Always 3:30 in the Morning

S01E01: In the Dark Night of the Soul it's Always 3:30 in the Morning

Alex Levy je moderátorkou populárního zpravodajského programu vysílaného na Manhattanu, který má vynikající hodnocení a je vnímán jako změnou tváře americké televize. Poté, co byl Mitch Kessler, její spolumoderátor přes 15 let, propuštěn kvůli skandálu se sexuálním obtěžováním, Alex začíná bojovat o to, aby si udržela svou pozici špičkové zpravodajky a zároveň se musí vypořádat v boji s Bradley Jackson, ctižádostivou novinářkou, která se snaží zaujmout Alexino místo.

1.11.2019
1 hodina 4 minuty

Foto: Apple TV+Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KevSpa

„Me too“ :D

webmaster, korektor
12.6.2020 | 6:41:59
Jiri007

Dobry začatek serialu, musim řict že je to fakt smula hned na začkuu serialu a přijit o spolumoderatora ale musim řict že Alex je fakt dobra jak to zvlada ale bylo mi ji lito když se sesypala a Bradley taky neměla chybu jak se utrhla na te demonstraci.

5.5.2020 | 0:00:57

The Morning Show (Ranní show)
90/100 - 25×

The Morning Show(Ranní show)

Vnitřní pohled na životy lidí, kteří pomáhají Americe se každé ráno probudit. Zkoumání jedinečných výzev, kterým čelí ženy a muži, jež provádějí tento každodenní televizní rituál.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Krimi, Politický
hrají
Jennifer Aniston (Alex Levy), Reese Witherspoon (Bradley Jackson), Steve Carell (Mitch Kessler), Billy Crudup (Cory Ellison), Mark Duplass (Charles "Chip" Black), Gugu Mbatha-Raw (Hannah Shoenfeld), Nestor Carbonell (Yanko Flores), Bel Powley (Claire Conway), Karen Pittman (Mia Jordan), Desean Terry (Daniel Henderson), Janina Gavankar (Alison Namazi)

Stav překladu

Epizoda S02E09: Testimony

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte The Morning Show

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Reklama

Momentka

Momentka