The Musketeers (Tři Mušketýři) Diskuze: Spoilery a teorie

Diskuze: Spoilery a teorie

Diskuze zaměřená na vaše nápady, teorie o ději a podobně. Též se sem mohou přikládat spoilery k epizodám.

Wolfinator1

Kardinál mrtev,Jednoočko taky, Milady pryč ( asi pojede za Buckinghamem :D ). Kdo teď , ale bude záporák ? :D

29.3.2015 | 21:28:58
Bobisudka

#76 archetta: Tu – http://theheartofcamelot.com/…ad-5183.html takže předpokládám, že to bude překvapení do třetí série. Teda doufám, páč to má jistý potenciál.

#83 lksvcr #84 Nivie
webmaster
30.3.2015 | 10:23:00
lksvcr

#82 Bobisudka: Ale to je velice zajímavé, byl by tu spíše mini záporák a navíc by to ještě více rozvinulo a prohloubilo vztah Milady a Athose. To se mi líbí a teď už taky navíc chápu, proč to v té epizodě nebylo, jak Catherine na Milady míří. Tohle příběh Mušketýrů a Mušketýři to ještě nevědí, podle mě se těch záběrů dočkáme v příští sérii :)

#84 Nivie
31.3.2015 | 7:21:48
Nivie

#82 Bobisudka:
#83 lksvcr: Hmm. Že by Mušketýři začali přesně tam, kde skončili? Milady nevystrčila noc z Francie a Aramis se do kláštera ani nepodívá? V tom případě doufám, že Aramise doženou dříve, než mu udělají tonzuru :D. Takového Aramise bych nehtěla vidět. I když já osobně bych Aramise na chvíli nechala na pokoji.

K vaší předchozí debatě o Rochefortovi. Mně ho líto nebylo. Rochefort totiž zemřel ve španělském zajetí. Místo něho přišel šílenec, který nutil lidi dělat zlé věci a který sám zlé věci dělal.

Zajímalo by mě, jestli to král myslel vážně (že nepochybuje o otcovství) nebo v něm bude vždycky semínko pochybností :D.

Když jsme se tady minule bavili o té scéně mezi Annou a Rochefortem v 2×08, tak teď musím říct, že ta jejich scéna v 2×10, když ji chtěl škrtit, byla sehraná výborně. Bylo z ní cítit zoufalství a smrtelný chlad. Vážně nevím, jak dokáže Alexandra Dowling tak třepotat víčky. Detailní scény se jim tuto sérii povedly.

23.4.2015 | 14:27:26
archetta

Tak prý mají areál v Doksanech zamluvený na pět let (to znamená ještě dva roky). Takže by teoreticky mohly být ještě minimálně dvě řady :-) Prý se ale ještě neví, jestli bude čtvrtá řada. (Já se ale bojím, že nebude.)

#86 Kirké
17.9.2015 | 0:53:29
Kirké

#85 archetta: Bych řekla, že to bude asi hodně záležet i na samotných hercích. Přece jenom Mušketýři jsou dost svazujícím natáčením, obzvlášť pro tu hlavní čtyřku. A pokud se nic nezměnilo, tak smlouvy měli podepsaný na tři roky. Akorát by mohli natočit třeba dva konce, jeden pro případ, že další řada nebude a jeden naopak, že bude :D Jako to se asi nestane ale nebylo by to špatný :D I když ona je zase pravda, že Mušketýři zatím neměli žádné až tak „infarktové“ konce, které by končily kdo ví jakým cliffhangerem nebo něčím podobným. Sice po nich vždycky zůstaly určité otázky, jako třeba u první série, jak moc toho kardinál víc (což je navíc něco, na co už asi nikdy odpověď nedostaneme), ale oproti některým jiným seriálům… :D

#87 Bobisudka
redaktor
17.9.2015 | 3:34:44
Bobisudka

#86 Kirké: Přesně jak říkáš. Hlavně asi dost záleží, jak si povedou se sledovaností, tedy na kdy je BBC šoupne, snad opět na neděli, jako původně, protože páteční večer byla vražda druhé řady…

#88 Kirké
webmaster
17.9.2015 | 10:52:20
Kirké

#87 Bobisudka: No já myslím, že o tu sledovanost až tak nutně jít nemusí. Druhá i třetí řada byly přidány nezávisle na ní. Navíc Mušketýři jsou podle všeho docela dost financováni americkou BBC, nemluvě o tom, že jsou vysíláni v několika dalších státech. Takže čistě teoreticky, pokud herci a štáb budou chtít pokračovat a americká BBC bude ochotná dále spolufinancovat, tak si myslím, že tu čtvrtou řadu dostanou i kdyby je v UK dali zase v pátek a ta sledovanost nebyla nic moc. Ale osobně také doufám, že dostanou lepší časový slot, kde je nebude čekat tolik pauz ve vysílání.

redaktor
17.9.2015 | 13:19:19
Kirké

Dávám to sem do spoilerů, protože to je SPOILER! a pokud nechcete spoilery, tak tento příspěvek dál nečtěte. Radši to dávám i do tagu, protože byť tohle je diskuze na spoilery, tak vím, že sem v minulosti přispívali i lidé, zároveň zmiňovali, že nechtějí spoilery. Zároveň podotýkám, že je to trochu spoiler stylu „jedna paní povídala“.

Každopádně podle zahraničních diskuzí se Tom Burke (Athos) dneska účastnil nějaké akce v Newcastlu a mimo jiné tam prý prozradil dvě věci týkající se konce 3. série a to jednak, že někdo zemře a jednak, že na konci série zůstanou jen tři mušketýři. Podotýkám ale že to nemusel myslet nutně v souvislosti, přece jenom druhá série v podstatě také končí jen se třemi mušketýry (vzhledem k Aramisově odchodu), takže to teoreticky nemusí znamenat, že jeden z nich umře, zvlášť když zejména králova budoucnost je podle mě hodně nahnutá.

#90 moňulkamusketers #91 archetta
redaktor
22.11.2015 | 19:13:02
moňulkamusketers

#89 Kirké: díky za info, tak to raději ať to skončí 3 řadou, bo jinak to bude o ničem :-(

23.11.2015 | 21:53:55
archetta

#89 Kirké: Taky si právě myslím, že třetí série skončí nějak tak.

25.11.2015 | 15:06:04


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Neloučíme se s vámi

Zůstaňte s námi i po konci

Zůstaňte s námi i po konci

Seriál The Musketeers se sice s námi po třech sezónách definitivně rozloučil, my se však ještě loučit nehodláme. I po konci pro vás připravujeme spoustu zajímavých článků, o které byste jakožto věrní fanoušci rozhodně neměli přijít!

Trailer pro finálovou řadu

Thumbnail Play icon
Ohodnoťte seriál The Musketeers!

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás