The Musketeers (Tři Mušketýři) Anketa: Nejoblíbenější záporák?

Anketa: Nejoblíbenější záporák?

Anketa: Nejoblíbenější záporák?

Největšího záporáka třetí řady jste si již zvolili. Nyní se tento vítěz utká s hlavními záporáky první a druhé řady v souboji o post toho nejlepšího padoucha seriálu vůbec!

8 0
6.9.2016

V předchozí anketě jste bez sebemenšího váhání a naprosto očekávaně vybrali jako největšího padoucha třetí řady podlého Luciena Grimauda. Nyní je čas zvolit toho úplně největšího/nej­lepšího za všechny tři řady seriálu! Otázka zní: Nejoblíbenější záporák? V tomto napínavém souboji se tedy utká náš vítěz Grimaud za třetí řadu se skvělým Rochefortem za druhou řadu a úžasným Richelieum za řadu první. Hlasovat můžete do 13.9., poté se můžete těšit na další anketu.

Nejoblíbenější záporák?


68%
19%
13%
84 hlasů

(Bude to Grimaud, Rochefort a nebo snad Richelieu? Foto: BBC)

Na vaše hlasování a argumenty se tentokrát neskutečně těšíme! Bude to těžké, ale věříme, že se s tím poperete na jedničku. Vítězství by si zasloužili všichni tři, bohužel vítěz může být jen jeden, tak do toho :)

Diskuze /6

nikata

ja hlasuju za Rocheforta, vzdycky me nejvic pobavil i prekvapil :D

6.9.2016 | 21:01:17
Jirka 007

Jedine Richelieu

6.9.2016 | 21:09:01
Ponine94

Kdyby to byl jen Grimaud nebo Rochefort, je to rozhodně Grimaud, ale takhle Richelieu, protože to byl prostě naprosto úžasný záporák… Grimaud byl sice bezva, ale přijde mi, že bez takového toho občasného vedení jiných… No, zajímalo by mě, jak dlouho by to zvládal sám. A Richelieu? Měl v sobě něco skutečně dobrého a získal si mé srdce, což si nemyslím, že by správný 100% záporák měl. Nebo bych ho určitě neměla oplakávat, a já u jeho smrti bulela jako želva.

6.9.2016 | 21:35:14
DrJakie

RICHELIEU je najlepšia záporná postava :)Grimaud bol fajn Rochefort bol no nejak nemastný a neslaný. Richelieu bol síce zaporak ale v niektorých scenach pôsobil aj kladne a dôvod? Všetko čo robil, robil pre dobro Francúzska, zatiaľ či Grimaud a Rochefort kvôli sebe :)

6.9.2016 | 22:07:09
Liss93

Richelieu, jelikož kvůli němu jsem začala Mušketýry sledovat (vlastně jsem musela okouknout nového Doctora, no). A musím říct, že ve filmech byla tato postava vždycky 100 % záporná a nesympatická. Ale Peter vdechl kardinálovi charisma a díky tomu jste měli touhu fandit mu a odpustit všechny prohřešky, kterých se dopustil. Takže pro mě prostě vítězí skvělý diplomat, který nejednal ukvapeně a jemuž vrásky na čele dokázali způsobit jen ti zpropadení mušketýři :)

7.9.2016 | 1:24:47
Barbra06

Tak já dala hlas Rochefortovi :D líbí se mi, že se z něj nakonec vyklubal takovej šílenec vzhledem k tomu, jak moc si ho královna pustila k tělu a dostávalo mě, jak ho vždy král pochválil a mušketýrům řekl, že to opět pohnojili. Byl rozhodně ze všech tří nejvtipnější. A taky se postaral podle mě o největší drama a finální dva díly druhé řady byly prostě super :) Grimaud byl akorát hajzl a kardinál mě zkrátka nijak neoslovil :D

7.9.2016 | 19:05:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Neloučíme se s vámi

Zůstaňte s námi i po konci

Zůstaňte s námi i po konci

Seriál The Musketeers se sice s námi po třech sezónách definitivně rozloučil, my se však ještě loučit nehodláme. I po konci pro vás připravujeme spoustu zajímavých článků, o které byste jakožto věrní fanoušci rozhodně neměli přijít!

Trailer pro finálovou řadu

Thumbnail Play icon
Ohodnoťte seriál The Musketeers!

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás