The Musketeers (Tři Mušketýři) Filmy a seriály D´Artagana - Luka Pasqualina

Filmy a seriály D´Artagana - Luka Pasqualina

Filmy a seriály D´Artagana - Luka Pasqualina

Pauza mezi řadami je poměrně dlouhá a tak vás budeme zásobovat nápady, čím si to setkání zkrátit. Dnes vás seznámíme se seriály a filmy, kde hrál Luke Pasqualino – D´Artagnan.


10 0
21.7.2015

Začněme pěkně od počátku věků. Na obrazovkách se objevil již v roce 2009 a to hned v několika různých dílech! V komedii Stingers Rule! a v seriálech Skins a Casualty.

V komediálním sitcomu Miranda si zahrál i představitel pana Bonacieux – manžel Constance Bo Poraj novináře Mika a přítele Mirandy, pro zajímavost tu budoucí Lucifer (Tom Ellis) hrál alfa samce – šéfkuchaře Garyho. Luke zde ztvárnil poslíčka v hotelu Jasona ve dvou epizodách napříč celým seriálem (v první i třetí řadě, ale pokaždé to stálo za to). Můžete se podívat na jednu z jeho scén.(Luke jako poslíček Jason v hotelovém pokoji Mirandy. Foto: BBC)

Skins = sex, vztahy a škola

Do podvědomí diváků (hlavně divaček) se dostal díky již jmenovanému seriálu Skins, kde se prvně objevil ve třetí řadě v roli Freddieho Mclaira. Zde i prvně spolupracoval s Hugem Speerem, kde ovšem neměli tak krásný vztah… Pokud se nechcete připravit o překvapení, tak si Freddieho moc nevyhledávejte, ale rovnou koukejte. Seriál je zaměřený na mladé středoškoláky, jejich vztahy, problémy atd.

The Borgias – milenec Lucrezie

Seriál z produkce Showtime a distribuován HBO. Už jenom z těchto jmen Vám musí být jasné, že o žádnou pohádku nejde. Opět budeme zapleteni intrikami, mocí, sexu a násilí. The Borgias se odehrává v 15. století v Říme. Luke zde ztvárnil postavu Paola, která byla v seriálu přítomna první i druhou řadu a nebyla to jen tak nějaká postava. Uvidíte sami ;)

Battlestar Galactica, Snowpiercer a další

Období seriálů zanechal Luke za sebou a vydal se do světa filmu. Natočil některé komediálně hororové snímky – Sex nebo život (Love bite, 2012 s Edem Speleerem – Eragonem), Zjevení (The Apparition, 2012 s Ashley Green – Alicí ze Stmívání).

V tomtéž roce si zahrál v mini seriálu Battlestar Galactica: Blood & Chrome (spin-offu oblíbeného seriálu Battlestar Galactica z roku 2004), který celý vyšel na YouTube, kde si zahrál hlavní roli Wiliama Adama.


(Luke jako Wiliam v Battlestar Galactica. Foto: Universal)

V létě 2012 prvně zavítal do Prahy kvůli natáčení filmu Snowpiercer, který se celý natáčel v Barrandovských ateliérech. V ateliéru MAX se postavil celý vlak, který se mohl i pohybovat! O tomto filmu se rozhodně dá říct, že nesedne každému, ale rozhodně stojí za to ho vidět! Už jen proto, že to bylo natáčeno u nás, nebo kvůli hvězdnému obsazení – Chris Evans (Kapitán Amerika), Ed Harris (Nepřítel před branami), John Hurt (Doctor Who), Tilda Swinton (Letopisy Narnie), Jamie Bell (Turn: Washington´s spi­es), Octavia Spencer (Černobílý svět)…

Zaujal vás nějaký film/seriál, na který se podíváte? Nebo jste již nějaký viděli? A pokud ano, jaký máte na dané dílo názor?

Diskuze /12

Luuuu

Skíns-první láska <3 :)

webmaster
21.7.2015 | 15:28:41
Winnie 2.0

Skins vřele doporučuji, skvělý seriál. Zamiloval jsem si ho od první epizody a už jsem v tom lítal. :-)

21.7.2015 | 17:44:07
Mival

Tak jsem natěšená, že v ukázkách uvidím Luka, když je článek o tom, kde hrál a v ukázce z Borgiu, se za celých 3:31 minut neobjeví.. :( Nebo jsem už slepá?? Ještě, že nám aspoň to čekání na nové díly pomáhá zkrátit Prima se staršími epizodami (i když krácenými..) A ve včera odvysílaném díle, kdy se stal opravdovým mušketýrem, byl d'Artagnan prostě k sežrání.. ;)

#4 Bobisudka
21.7.2015 | 19:54:18
Bobisudka

#3 Mival: V té ukázce Luke je, ale jelikož hraje vedlejší postavu, tak tam nemá takový prostor. Bohužel jsem nenašla jen trailer, kde by byl on, pouze fan zamilovaná videa a pokud máte chuť se na seriál podívat, tak vás musí zaujmout to, o čem to je :D čemuž tento trailer odpovídá. Jinak Luke se mihne kolem 2:30 a 3:08, vždy s tou mladou blondýnou Lucrezii.

#8 Mival
webmaster
21.7.2015 | 20:13:04
Akul

Skins jsem viděl všechny díly, ale nějak jsem si neuvědomil, že to je Freddie. :-D

Stejně… I am Cook… I AM FUCKING COOK.

21.7.2015 | 22:09:49
archetta

Na Borgias se chystám už dlouho, no a po zhlédnutí tohohle traileru už stahuju :-)

22.7.2015 | 0:00:23
Ponine94

Když to tady i čtu v těch komentářích, jak to je skvělý seriál, tak už stahuji první díl Skins. :D

22.7.2015 | 6:37:37
Mival

#4 Bobisudka: Aha tak děkuji za upřesnění. Po pracovním dni v tom vedru jsem už byla vykoukaná a vůbec nepostřehla že se tam mihnul.. Jak jsem zmínila, už jsem slepá.. ;)

#9 Bobisudka
22.7.2015 | 8:41:31
Bobisudka

#8 Mival: jasně, ono třeba u Mirandy jeho části dat šli, protože to tam není dějové zamotané jak borgia, přeci jenom je to sitcom a v ostatních hrál už role důležitější. Ale jestli opravdu můžu doporučit nějaký uvolněnější seriál, tak určitě Mirandu, dílu to moc nemá, trvají ani ne 30 minut a je to hrozně zábavné :)

#10 Mival
webmaster
22.7.2015 | 9:40:39
Mival

#9 Bobisudka: Děkuji za tip. Je fakt, že Luka tam moc není, ale jinak ukázka ze sitcomu vypadá zajímavě, takže určitě mrknu. Ještě jednou díky a fajn den.. :)

22.7.2015 | 10:05:29
Ponine94

Mimochodem, ta hlavní postava ze Skins, ten herec, nehrál v Once Upon A Time Petra Pana, nebo se mi to jen zdá? :D

#12 Nesis
24.7.2015 | 18:20:31
Nesis

#11 Ponine94: nie nie, musí sa ti zdať :)

24.7.2015 | 20:46:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Neloučíme se s vámi

Zůstaňte s námi i po konci

Zůstaňte s námi i po konci

Seriál The Musketeers se sice s námi po třech sezónách definitivně rozloučil, my se však ještě loučit nehodláme. I po konci pro vás připravujeme spoustu zajímavých článků, o které byste jakožto věrní fanoušci rozhodně neměli přijít!

Reklama

Trailer pro finálovou řadu

Thumbnail Play icon
Ohodnoťte seriál The Musketeers!

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás