The Musketeers (Tři Mušketýři) Navštěvujte lokace a vyhrajte!

Navštěvujte lokace a vyhrajte!

Navštěvujte lokace a vyhrajte!

Prima Zoom vytvořila soutěž pro fanoušky seriálu Tři mušketýři, kde stačí navštívit tři lokace a můžete vyhrát víkend snů!


8 0
30.6.2015

Prima Zoom vypustila do světa soutěž (zde naleznete mapu, řád a hrací kartu soutěže), kde máte možnost vyhrát 10 víkendů na zámku s celou rodinou či 100 rodinných vstupenek na libovolnou památku v ČR. A co pro to musíte udělat?

Nasbírat vstupenky ze tří lokací, nalepit je na herní kartu a s vyplněnou otázkou je zaslat do Primy. Soutěž trvá do 31. 8. 2015 (tedy do té doby musí Prima přijmout vaše hrací karty). Pro tuto soutěž vytvořili unikátní mapu České republiky, kde jsou zobrazeny hrady, zámky a podobně. Lokace mušketýrů jsou v mapce červeně zakroužkovány.(Foto: FTV Prima a Lidové noviny)

Možná někteří z pravidelných návštěvníků těchto stránek již navštívili některé lokace, kterými Vás již přes rok zásobujeme. Bohužel pokud jste z některou lokací již v minulosti navštívili, tak onu vstupenku nemůžete nalepit na hrací kartu, vstupenky musí být jen z doby platnosti hry, čili od 27. 6. do 31. 8. 2015. Přejeme Vám všem mnoho štěstí a krásných zážitků z cest. Možná se Vám i poštěstí narazit na filmový štáb.

Máte v plánu přes léto navštívit několik lokací a zúčastnit se tak soutěže? Mě na zámcích a hradech rozhodně potkáte (nejen kvůli soutěži).

Diskuze /3

Elisabeth III.

Ahoj, nevíte někdo kolik dní se natáčela 1. a 2. řara mušketýrů??Nikde to nemůžu najít.

3.7.2015 | 11:43:57
Petra30

Ahoj. Četla jsem, že se jedna řada natáčela asi 30 týdnů

11.7.2015 | 14:07:37
moňulkamusketers

jezdíte někdo?

20.7.2015 | 19:14:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Neloučíme se s vámi

Zůstaňte s námi i po konci

Zůstaňte s námi i po konci

Seriál The Musketeers se sice s námi po třech sezónách definitivně rozloučil, my se však ještě loučit nehodláme. I po konci pro vás připravujeme spoustu zajímavých článků, o které byste jakožto věrní fanoušci rozhodně neměli přijít!

Reklama

Trailer pro finálovou řadu

Thumbnail Play icon
Ohodnoťte seriál The Musketeers!

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás