The Musketeers (Tři Mušketýři) Výsledky anket: Jak jste hlasovali?

Výsledky anket: Jak jste hlasovali?

Výsledky anket: Jak jste hlasovali?

Od dubna jsme vás pravidelně zásobovali řadou anket týkajících se celého našeho seriálu. Nyní vám přinášíme kompletní výsledky vašeho hlasování.


17 0
7.1.2016

V celkem neuvěřitelných 22 anketách, které jsme pro vás vymýšleli a připravovali od dubna do prosince 2015, jste díky svým hlasům vybrali vítěze. Musíme uznat, že některé otázky nebyly vůbec jednoduché a občas to byla vážně těsňota! Jak to tedy nakonec celé dopadlo?

1. anketa: Kterou řadu máte raději? Zde jsme vám položili asi tu nejzákladnější otázku. Obdrželi jsme od vás celkem 67 hlasů, o vítězné řadě rozhodlo pouze 5 hlasů! Druhá řada si vaše srdce ukradla víc, kdo ví, zda je v tom celkový děj či nový a ještě horší záporák, o všem jste náležitě diskutovali, tedy věříme, že jste hlasovali podle svých pravých pocitů :)


(Druhá řada si ukradla vaše srdce víc!)

2. anketa: Kdo byl lepší záporák? Ta byla zaměřená na naše dva hlavní záporáky. Mezi sebou se utkali kardinál Richelieu (první řada) a Comte de Rochefort (druhá řada). Ze 114 hlasů rozhodlo o vítězi 8 hlasů. V diskuzi jste se s námi podělili o vaše názory, kde bylo jasné, že největším padouchem byl prostě Rochefort!

(Rocheforta jste vybrali jako lepšího/většího záporáka, než byl Richelieu.)

3. anketa: Kdo je vaše nejoblíbenější ženská postava? V té jste hlasovali pro čtyři ženy. Královna Anna, Constance, Marguerite a Milady bojovaly o vaše hlasy, kterých přišlo 135. Chudák Marguerite nezískala ani jeden hlas :D 3. místo obsadila Milady s 34 hlasy, 2. místo Constance s 45 hlasy a vítězkou se stala naše krásná královna Anna s 56 hlasy (je to přeci naše královna).

(Nejoblíbenější ženskou postavou se stala královna Anna.)

4. anketa: Kdo je váš nejoblíbenější mušketýr? V té jsme vám položili asi tu nejzákeřnější otázku! Mezi sebou soupeřili všichni čtyři mušketýři i se svým kapitánem. Dorazilo 141 hlasů, i když jste to měli vážně těžké, zvítězil odvážný a krásný Aramis63 hlasy! Za ním byl Athos s 49 hlasy, poté Porthos s 15 hlasy, D'Artagnan jen s 10 hlasy a Treville se 4 hlasy.

(Nejoblíbenějšího mušketýra jste samozřejmě zvolili Aramise :) )

5. anketa: Nejoblíbenější pár? Dostali jste v ní poněkud romantickou otázku. Hlasovat jste mohli pro Královnu Annu a Aramise, Milady a Athose, Constance a D'Artagnan, Krále Ludvíka a Královnu Annu či Krále Ludvíka a Milady. Obdrželi jsme celkem 157 hlasů. Všichni jste šli na jistotu a zvolili velmi krásný, i když bohužel nereálný pár, a to Královnu Annu a Aramise se 75 hlasy! Za nimi se umístili Milady a Athos (ve druhé řadě byli úžasní) s 45 hlasy, třetí byli Constance a D'Artagnan s 37 hlasy. Zbytek byl bez hlasů…

(Královně Anně a Aramisovi fandíte v párech nejvíce!)

6. anketa: Nejoblíbenější dvojka? Zvolili jste dvě postavy, které spolu vidíte nejraději. Tak tady jste mohli vybírat až z 8 parťáků! Se svými 126 hlasy jste vybrali za vítěznou dvojku Aramise a Porthose66 hlasy, což není žádné překvapení, protože jejich hlášky stojí prostě za to :D 2. místo získali Aramis a Athos s 27 hlasy a 3. místo Aramis a D'Artagnan s 11 hlasy, zkrátka Aramis jede se všemi parťáky nejlíp.

(Nejlepší dvojka je jednoznačně Aramis a Porthos :D )

7. anketa: Nejoblíbenější lokace? Hlasovalo se pro lokace, kde naši mušketýři natáčejí. Zde jste rozhodně neváhali, jasná volba byly z příchozích 87 hlasů Doksany (základna mušketýrů) s 34 hlasy. Za zmíňku jistě stojí i zámek Kroměříž (krásné zahrady) s 19 hlasy, Strahovský klášter (knihovna) s 15 hlasy, zámek Ploskovice (sídlo krále, pokladna) s 11 hlasy a další.

(Nejoblíbenější natáčecí lokací jsou Doksany.)

8. anketa: Nejoblíbenější epizodní lokace? Ta byla o výběru dalších lokací, které se zas až tolik často v seriálu neobjevují. Vybírali jste až z 13 úžasných míst. Příroda u vás zvítězila, vybrali jste vážně nádhernou lokaci, kterou jsou Andršpašsko-teplické skály (lázně královny Anny) s 27 hlasy. Celkem jich dorazilo 80. Z dalších si vedly např. i zámek Kačina (rande Athose s Ninon) a zámek Slavkov (příjezd vévody ze Savoj) po 9 hlasech, klášter Chotěšov (hvězdárna) s 8 hlasy.

(Andršpašsko-teplické skály jsou opravdu nejkrásnější epizodní lokací!)

9. anketa: Největší epizodní záporák první řady? Tady jsme se zaměřili na padouchy první série. V každé epizodě se nějaký ten padouch našel, na vás tedy jen zbylo určit, kdo je ten nejhorší! Z příchozích 100 hlasů se stal největším záporákem Labarge (osmá epizoda) s 32 hlasy. Ten chlap nás děsil už jen při pohledu :D20 hlasy Marie de Mediciny (matka krále), Vadim (kriminálník) s 14 hlasy a kupodivu i velký bavič Bonnaire (třetí epizoda) s 11 hlasy.

(Nejhoršího padoucha první řady jste vybrali hrůzostrašného Labarge!)

10. anketa: Největší epizodní záporák druhé řady? Ta patřila padouchům druhé série. I v té se našlo dost záporáků pro výběr toho nejšílenějšího, kterým se stal astronom Marmion56 hlasy z příchozích 92 hlasů. Dále za ním se umístila falešná princezna Ludovika (sedmá epizoda) s 11 hlasy. Marmion s jeho nevšední hrou se tedy stal jasným vítězem!

(Největší padouch druhé řady je Marmion.)

11. anketa: Nejkrásnější šaty královny Anny? V ní jsme odstartovali svět módy. Z královnina šatníku jste měli na výběr 10 šatů, ze kterých jste určili ty nejkrásnější. Hlasovalo vás celkem 154 uživatelů! Byla to těsnota, ale nakonec to vyhráli velmi jednoduché, ale krásné šaty z deváté epizody první řady41 hlasy. Těsně na nimi byly „domácí“ šaty (ze čtvrté epizody druhé řady) s 38 hlasy. Vsadili jste na přirozenost :)

(Královna Anna a její nejkrásnější šaty.)

12. anketa: Nejkrásnější šaty Constance? Pokračovalo se do velmi bohatého šatníku Constance. Kdo by to byl do ní řekl, že vystřídá dohromady 18 šatů! Je fakt, že měnila třeba jen sukně či svršky, ale i tak. Přišlo od vás 106 hlasů, z toho 21 hlasů bylo pro vítězné svatební šaty, které ji opravdu moc slušely. 12 hlasů dostaly její rudé šaty, ve kterých si zahrála na lehkou děvu (ale no tak…) :D

(U Constance to vyhrály svatební šaty.)

13. anketa: Nejkrásnější šaty Milady? Tam vás pustila do svého šatníku i Milady. Ten byl ze všech největší – 24 šatů! No jo, patří to k jejímu životu. S 22 hlasy zvítězily krásné šaty pro druhou řadu, se kterými si získala krále. Těsně za nimi se umístily též moc pěkné šaty (z první řady) s 20 hlasy. Dohromady se sešlo 97 hlasů.

14. anketa: Nejkrásnější šaty finále? V ní se rozhodovalo o výběru z nejkrásnějších šatů všech dam, které jsou TOP! Dali jste dohromady hezkých 116 hlasů, z toho 47 hlasů patřilo šatům Milady, staly se tedy těmi nejlepšími ze všech. Po ní získaly 44 hlasů šaty královny Anny a 25 hlasů šaty Constance. Milady vždy věděla, co na sebe!

(Milady měla vážně bohatý šatník, tyhle jsou ty nej a vítězné ze všech dam!)

15. anketa: Nejlepší vousy D'Artagnana? Od té jsme začali vybírat nejlepší vousy mužů. Rozhodovat jste se mohli mezi první, druhou a dokonce i nadcházející třetí řadou. D'Artagnanovi přišlo 128 hlasů. Vítězné se staly vousy pro třetí řadu80 hlasy! Chlapec nám zmužněl a moc mu to sluší :)

(V třetí řadě bude mít D'Artagnan nejlepší vousy.)

16. anketa: Nejlepší vousy Athose?Athose to mohl být celkem oříšek, protože jen v blížící se třetí řadě vystřídá nejméně 4 druhy vousů :D Ale zvládli jste to, dorazilo 126 hlasů, z toho vítězných 56 hlasů šlo na vousy pro druhou řadu. Athos je hold pán.

(Athos má nejlepší styl vousů v druhé řadě.)

17. anketa: Nejlepší vousy Aramise? Tady nebylo moc o čem rozhodovat, Aramis si drží klasiku, která mu nesmírně sluší. Obdržel 125 hlasů a stejně jako u Athose vyhrály s 60 hlasy vousy pro druhou řadu. Sluší mu to, že?

(Vousy z druhé řady zvítězily u Aramise.)

18. anketa: Nejlepší vousy Porthose? Porthos by mohl jednoznačně soutěžit o nejhustší bradku. Ze všech mušketýrů je jistě zarostlý nejvíce. Sešlo se 125 hlasů, které rozhodly, že vousy pro první řadu jsou ty nejlepší se 71 hlasy! Porthos je takové zvíře :D

(Porthos měl nejlepší bradku v první řadě.)

19. anketa: Nejlepší vousy krále? Král Ludvík byl vždy takové „holátko“, to se však v třetí sérii změní. Volili jste tedy, zda je král lepší s vousy či bez? Ze 124 hlasů rozhodlo 74 hlasů o vítězných vousech pro třetí řadu. Král v nich vypadá rozhodně mužněji, ne jako děcko.

(Král Ludvík je rozhodně hezčí s vousy!)

20. anketa: Nejlepší vousy Trevilla? Treville se snažil relativně udržet svůj styl, bohužel v nadcházející třetí řadě už to nějak nezvládl – vypadá spíše jako dědeček :D (král ho asi dost zaměstnává…) Každopádně s 94 hlasy to vyhrály jeho vousy pro druhou řadu. Celkem jich došlo 125. Kapitán jak se patří!

(Trevillovi to nejvíce sekne v druhé řadě.)

21. anketa: Nejlepší vousy Bonaciuexe? Nezapomněli jsme ani na bývalého manžílka Constance – Bonaciuexe. Ten chlapík byl strašný, ale jeho knírky neměly konkurenci! Dohromady hlasovalo 116 uživatelů, jasnou volbou byly vousy pro první řadu89 hlasy. Pan Bonaciuex a jeho nezapomenutelný výraz obchodníka :D

(Bonaciuex s jeho nejlepším knírkem!)

22. anketa: Nejlepší vousy seriálu? V naší poslední anketě jsme dali dohromady vítězné vousy jednotlivých postav z předchozích anket, ke kterým jsme ještě přidali vousy našich dvou hlavních záporáků – Richelieho a Rocheforta. Mezi všemi 9 muži zvítězil s přehledem mušketýr Aramis57 hlasy, který si drží svůj parádní „sestřih“ už od začátku seriálu. Je to prostě krasavec se vším všudy, co si budeme povídat :) Příchozích hlasů bylo 115. Pro zajímavost byl na 2. místě Athos29 hlasy a 3. místo obsadil k překvapení kardinál Richelieu12 hlasy. No, není on úžasný?

(Ze všech vousů to vyhrál na plné čáře Aramis :) )

Vlastně i celkově ze všech se v anketách nejlépe dařilo právě Aramisovi. Tímto tedy chceme všem moc poděkovat za spolupráci!

Jak se vám líbily všechny ankety, které vám krátily čas při dlouhém čekání na třetí řadu? Jste s konečnými výsledky spokojení nebo by jste vybrali znovu jinak? Máte nápady na další?

Foto: BBC

Diskuze /4

Kimberlly

Super a ďakujem. :)

7.1.2016 | 15:19:44
Nivie

Děkuji za ankety. Teď by bylo ideální navázat novou sérií, ale to už není ve vašich silách ;).

Pár anket mi uniklo, ale jsem ráda, že to nikdy nebyly rozhodující hlasy. Někdy to bylo pěkně těsné. Je vidět, že silnou stránkou Mušketýrů je obsazení – tady vážně není slabé ani nesympatické postavy.

Zajímalo by mě, co si pomysleli diváci, co Mušketýry nesledují, když se na hlavní stránce Edny objevily články typu: Nejlepší vousy :D

7.1.2016 | 16:08:33
Luuuu

Pěkné shrnutí anket :)! a s většinou výsledků i souhlasím :D

webmaster
7.1.2016 | 20:21:33
lksvcr

Když vítězí královna Anna a Aramis, tak nemůžu nesouhlasit

7.1.2016 | 20:45:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Neloučíme se s vámi

Zůstaňte s námi i po konci

Zůstaňte s námi i po konci

Seriál The Musketeers se sice s námi po třech sezónách definitivně rozloučil, my se však ještě loučit nehodláme. I po konci pro vás připravujeme spoustu zajímavých článků, o které byste jakožto věrní fanoušci rozhodně neměli přijít!

Reklama

Trailer pro finálovou řadu

Thumbnail Play icon
Ohodnoťte seriál The Musketeers!

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás