The Musketeers (Tři Mušketýři) The Musketeers - Hodnocení

The Musketeers - Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Neasi2

Za znásilnění předlohy 60%. Nicméně skvělé prostředí a např. knihovna v zámku Kačina stála za to.

3.3.2015 | 21:04:45
mesendy

:-) :-) :-) :-)

8.1.2015 | 1:08:20
kopi582

Skvělí herci..skvělej seroš =))

3.1.2015 | 9:23:34
ally

Zatím se mi to moc líbí a těším se na druhou sérii :) Jen doufám, že tvůrcům nedojde elán a budou dál chrlit zajímavé nápady.

3.10.2014 | 16:43:31
AnííForever

Nejskvělejší seriál!

4.9.2014 | 22:49:52
Nivie

Asi takhle. Není to žádné terno, ale já tento seriál mám vážně moc ráda. V dnešní době jsou všechny seriály až moc vážné, puberťáci zachraňují svět, všude samé nadpřirozeno. Tady je vrcholem práce mušketýrů záchrana života krále, který je stejně všem ukradený a většinou se řeší jen ten malý mušketýrský mikrokosmos. Líbí se mi různé malé momentky, výseky z reality, sympatické obsazení nádherné exteriéry i interiéry a práce s detailem. Prostě všechno působí uvěřitelně. Mušketýři jsou po souboji upocení, mají špínu za nehty, jejich haleny vypadají pořádně smradlavě, ulice jsou docela věrně zašpiněné a těm čtyřem věřím jejich přátelství. Prostě mi dlouho chyběl dobrodružný, vtipný seriál, který by se sám nebral příliš vážně, a přitom se nezdržoval zbytečnými vykecávačkami, odbočkami a zastávkami v ději. Těch 80% dávám jenom proto, abych měla v hodnocení pro druhou sérii nějakou rezervu. Jinak jsem spokojená. Tento seriál mi dal přesně to, co jsem od něj očekávala a chtěla, snad možná i víc ;).

1.9.2014 | 15:30:36
ewros

Very good serial

26.8.2014 | 22:25:38
kapomafo

pecka seroš

15.6.2014 | 12:19:20
pasazer

Naprosto úžasný seriál, jeden z nejlepších který se nám poslední dobou představil......

31.5.2014 | 22:34:33
Ponine94

Dostala jsem se k dokoukání později, ale dokoukala jsem a nelituji toho, že jsem se k seriálu vrátila. Bylo to báječné. Ale popravdě, mě vůbec nedocházelo, že to zranění D´Artagnana bylo hrané. Ještě během dílu jsem přemýšlela, jestli se nějak záhadně do konce dílu udobří.. a pak zjistím, že to byla léčka. Vážně skvělá léčka, když by nachytali i mě. :D Každopádně báječné. A ach, ten Aramis je tak… tak… nádherný. Mimochodem, co se týče představitelky Anny Rakouské, vůbec bych ji netipla, že je jí 24 let. Vypadá hrozně mlaďoučce, na takových sedmnáct let. Prostě divné… Ale co se týče jejího těhotenství, přijde mi, že kardinál to ví, jak se tak na ně dva koukal potom… Prostě to určitě nějak ví, ale jak to zjistil, to nevím. Milady zasloužila smrt, škoda, že to Athos nedokázal. Ale nedivím se mu. Však on ji pořád miluje… i když mu tolik ublížila. Miluje ji, to je jasné. A já miluju jeho. :3 I když se mi Athosův představitel vzhledem příliš nezamlouvá, to už spíš ten Aramis, nebo Luke Pasqualino alias D´Artagnan… divné, Luke se mi v jiných rolích vůbec nelíbí, ale když je jako D´Artagnan, jdu z něj do kolen a zešílela bych z něj. A hrozně si přeji, aby vztah mezi ním a Constance pokračoval, oni jsou prostě krásní spolu… Ach… to je perfektní seriál! Díky Bohu, že bude druhá série! :)

18.4.2014 | 0:25:27

Neloučíme se s vámi

Zůstaňte s námi i po konci

Zůstaňte s námi i po konci

Seriál The Musketeers se sice s námi po třech sezónách definitivně rozloučil, my se však ještě loučit nehodláme. I po konci pro vás připravujeme spoustu zajímavých článků, o které byste jakožto věrní fanoušci rozhodně neměli přijít!

Trailer pro finálovou řadu

Thumbnail Play icon
Ohodnoťte seriál The Musketeers!

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás