The Musketeers (Tři Mušketýři) Adrian Hodges opustil seriál

Adrian Hodges opustil seriál

Adrian Hodges opustil seriál

Tvůrce a scenárista v jednom opustil seriál a do třetí série svým uměním nezasáhne. A co dalšího prozradil?


2 4
19.4.2015

Tvůrce seriálu Adrian Hodges v rozhovoru pro Geek Syndicate (kde si můžete pustit celý rozhovor) oznámil, že se nevrátí do vývoje třetí řady.

Po minulé sezóně jsem se cítil naprosto odrovnaný. Miluji tuto show, ale byly to velice intenzivní dva… vlastně čtyři roky – a co jsem rozhodně nechtěl udělat, bylo jít rovnou do vývoje další sezóny. Prostě k tomu nemám potřebnou energii.(Fotografie: BBC)

Dále v rozhovoru se ptali, zda se druhou řadou neuzavřela milostná linka páru Annamis (královna Anna a Aramis):

Myslím si, že o tom můžu říci to, že se to v jednom ohledu uzavřelo, tedy myslím, nemůžu přesně říct, co pro ně chystají v další sérii a nemůžu o tom mluvit. Skutečnost, že spolu mají syna, znamená, že se to mezi nimi nemůže nikdy celé uzavřít. Myslím si, že je tam velká romantická stránka, je to něco co jsme myslím udělali velmi dobře na konci série. Možná bude těžké v tom pokračovat touto cestou, ale to neznamená, že to nebude pokračovat jednou či druhou cestou. Byl to můj určitý záměr [získat závěr toho příběhu]. To je vše, co mohu říct, protože pokaždé, když píšete sérii, mluvíme o sérii druhé, tak to může být poslední epizoda, kterou uděláte. Nechtěl jsem, aby na koni zůstaly některé dějové linky neuzavřené.

O tom, kdo bude nový tvůrce třetí řady se zatím neví. Nezbývá nám než jen čekat a doufat, že tato změna seriál moc nezmění.

Diskuze /3

lksvcr

Fakt doufám, že to neuzavřeli tu dějovou linku Annamis, protože to je naprosto perfektní linka, která se jim hodně povedla!!!

#2 Nivie
19.4.2015 | 14:19:46
Nivie

… v jednom ohledu se to uzavřelo…mezi nimi se to nemůže nikdy celé uzavřít…bude těžké pokračovat touto cestou…neznamená to, že to nebude pokračovat jenou či druhou cestou… Ježkovy zraky, ty nic neříkající tlachy mi připomínají některé mé seminárky :D.

#1 lksvcr: Jim se to celkově docela povedlo. Nic na mě nepůsobí křečovitě, všechno je docela plynulé, až mě to samotnou překvapuje. Vážně, pokud si mám vzpomenout, kdy v něčem naposledy totálně ustřelili, tak si nic nevybavuji.

19.4.2015 | 19:18:41
Semiramis2002

Annamis je nejlepší!!!Opravdu doufám ,že se jim povede na to pokračovat.....

30.9.2015 | 10:29:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Neloučíme se s vámi

Zůstaňte s námi i po konci

Zůstaňte s námi i po konci

Seriál The Musketeers se sice s námi po třech sezónách definitivně rozloučil, my se však ještě loučit nehodláme. I po konci pro vás připravujeme spoustu zajímavých článků, o které byste jakožto věrní fanoušci rozhodně neměli přijít!

Reklama

Trailer pro finálovou řadu

Thumbnail Play icon
Ohodnoťte seriál The Musketeers!

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás