The Musketeers (Tři Mušketýři) Menší várka novinek

Menší várka novinek

Menší várka novinek

Kdy bude mít premiéru druhá série? Kolik epizod už je natočených a kolik jich zbývá? Kdo se přidal k hereckému obsazení? To vše najdete uvnitř v článku.


1 0
29.9.2014

Začneme pěkně postupně. Maimie McCoy prozradila na předávání cen TV Choice Awards, že premiéra druhé série bude v únoru příštího roku. V odpočítávání jsem zadala datum 15.2., je to pěkně v prostředku měsíce, ale hlavně to tam je dané pro představu, jak dlouho budeme ještě čekat. 


Z twitteru producentky Jessicy Pope (kde jinde :D ) máme informace, že už je natočených prvních 8 epizod a zbývají poslední 2 finálové. Natáčet by se mělo do 9.11.. Jen pro zajímavost, natáčet se u nás začalo 7.4., což nám dohromady dává 30 týdnů = 210 dnů (včetně pauz). Herci – mušketýři – se momentálně nacházejí v Polsku, kde dávají pár rozhovorů atd. Čili pevně doufám, že budou rozhovory brzy někde zveřejněny, ať máme nějaké pořádné informace!Nyní se přesuneme k obsazení. Z twitteru víme, kdo se zúčastnil natáčení, ale bohužel nevíme, jak dlouho, koho hráli a jaké mají jejich postavy propojení s hlavními hrdiny. No, moc toho opravdu nevíme :D Ale stále lepší, než nic, že? A kdo vlastně byl na natáčení?
- Liam Cunningham – nám nejvíce známý z Hry o Trůny z role Davose Seawortha.
- Pheobe Dynevor – 26.9. tweettla, že tímto dnem končí její natáčení, čili můžeme ji očekávat v 8.díle? Nebo i v nějakém předchozím?
- Perdita Weeks
- Emma Hamilton
- Ben Starr (foto v názvu článku)
- Amanda Wass
- Charles Venn
- Chris Ryman

Liam, Perdita, Emma a Ben natáčeli ve stejném období (7.-8.epizoda) jako Pheobe a Amanda. Vypadá to na velmi pestré epizody. 

Jak se vám líbí nové obsazení? Jak moc se těšíte na únor?

Diskuze /1

CzMarty

No sakra už aby to bylo celkem mě zmátlo když se tady objevily díly mušketýrů mezi novými díly :D

29.9.2014 | 21:29:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Neloučíme se s vámi

Zůstaňte s námi i po konci

Zůstaňte s námi i po konci

Seriál The Musketeers se sice s námi po třech sezónách definitivně rozloučil, my se však ještě loučit nehodláme. I po konci pro vás připravujeme spoustu zajímavých článků, o které byste jakožto věrní fanoušci rozhodně neměli přijít!

Reklama

Trailer pro finálovou řadu

Thumbnail Play icon
Ohodnoťte seriál The Musketeers!

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás