The Musketeers (Tři Mušketýři) Na co koukat po skončení Mušketýrů?

Na co koukat po skončení Mušketýrů?

Na co koukat po skončení Mušketýrů?

Jak jistě víte, Mušketýri nám příští týden končí (podle BBC America, podle BBC One až 27.3.). Nabízí se nám díky tomu otázka, co sledovat před premiérou třetí řady?


6 0
16.3.2015

Nejnovějším a nejpodobnějším seriálem dle mého soudku je seriál Poldark. Je též od BBC One (zaručená kvalitka), též podle knižní předlohy, ale odehrává se v Cornwallu ve Velké Británii v 18.století (století po době mušketýrů). Ross Poldark (Aidan Turner) se vrátí z Ameriky z války o nezávislost a řekněme, že to doma nevypadá tak, jak si chudák představoval. Tatíček mrtvý, barák v rozpadlém stavu a milá zasnoubená s bratránkem. Takže se nabízí otázka, co teď? Seriál se začal vysílat 8.3.2015 a má celkově 8 epizod.


(Foto: BBC One)


Dalším adeptem by mohl být seriál Turn: Washington´s spi­es. Děj se odehrává v 18.století, kde skupina přátel vytvoří špionský spolek, který obrací karty amerického boje za nezávislost. Seriál měl premiéru 6.4.2014 s deseti epizodami a 13.4.2015 má premiéru již řada druhá. V seriálu hrají Jamie Bell, JJ Feild, Angus Macfadyen (Statečné srdce) a mnoho dalších.


(Foto: AMC)

Když už jsme v té válce o nezávislost, tak se u ní drobet pozdržíme. 26.1.2015 měl premiéru třídílný seriál Sons of Liberty od History Channel (Vikingové), kde v hlavních rolích hraje Ben Barnes (Letopisy Narnie – Princ Kaspián), Michael Raymond-James (True Blood, Once Upon a Time) a další. Seriál je o pěti mužských, kteří zažehli jiskru v boji o nezávislost.


(Foto: TVLine)

Pokud se zaměříme na intriky na královském dvoře, tak to máme seriálu hned několik. The White Queen, The Borgias a nebo The Tudors. Všechny tyto seriály jsou již nějaký ten pátek staré, ovšem naprosto dobře promyšlené a provedené.

Pokud se zaměříme na podobnou dobu, tak v 18.století se odehrává seriál CrossbonesJohnem Malkovichem jako Černovousem. Pokud Vás zaujala pirátská tématika, tak tu máme ještě seriál Black Sails.

V podstatě se též nabízejí jakékoliv CSI, přeci jen Mušketýři jsou speciální jednotka Paříže (např. scéna, kdy Athos drží v ruce hrot šípu a z pouhého pohledu vše pozná) :)

Jak se Vám seriály líbí? Budete na některý z nich koukat nebo již koukáte?

Diskuze /8

AjdaA

Poldark :D

16.3.2015 | 15:03:15
Luccy.1993

Né, že bych už neměla na seznamu toho dost :D… Každopádně Poldark se tam jistě ještě vejde a ostatní též nevypadá vůbec zle, uvidíme :)!

webmaster
16.3.2015 | 16:43:11
suzuki051cj

Poldark: počkám až vyjde celá séria a pozriem ju naraz. Turn: Washington´s spies: 1.sériu som pozeral-teším sa na 2. Sons of Liberty: mám stiahnuté a v najbližšej dobe sa na to vrhnem spolu s filmom Gettysburg z r.1993 http://www.csfd.cz/…-gettysburg/ ktorý má 4h… The White Queen, The Borgias, The Tudors, Crossbones: mám pozrené… Black Sails: sledujem…

16.3.2015 | 16:47:50
Mival

No nevím, nevím.. Mušketýři jsou přeci jen Mušketýři! ;)

16.3.2015 | 17:32:19
lksvcr

Poldarka už sleduju a son of liberty společně s turn asi začnu sledovat. Jinak moc díky za tipy!!! :D

16.3.2015 | 20:17:11
SweetieB

Poldark nevypadá vůbec zle, dík za tip! :D

16.3.2015 | 21:29:43
Danielle9

Poldarka sledujem, Sons of liberty som videla , kľudne to mohlo mať aj viac dielov, a o špionoch uvažujem, ked bude čas tak si ich pozriem:-)

16.3.2015 | 23:18:34
Akul

Sons of Liberty vypadalo podletraileru epicky, ale nakonec to bylo obrovské zklamání.

17.3.2015 | 0:11:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Neloučíme se s vámi

Zůstaňte s námi i po konci

Zůstaňte s námi i po konci

Seriál The Musketeers se sice s námi po třech sezónách definitivně rozloučil, my se však ještě loučit nehodláme. I po konci pro vás připravujeme spoustu zajímavých článků, o které byste jakožto věrní fanoušci rozhodně neměli přijít!

Reklama

Trailer pro finálovou řadu

Thumbnail Play icon
Ohodnoťte seriál The Musketeers!

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás