The Musketeers (Tři Mušketýři) O čem bude druhá série?

O čem bude druhá série?

O čem bude druhá série?

Jaká bude druhá série odlišná od první, Porthosovu minulost, Aramisův postoj k dítěti, Athosovo dilema, ale dilema i Constance (zda manžela či D´Artagnana) a mnoho dalšího ;) Pozor: Odpovědi na otázky jsou dosti spoilerové


2 0
14.12.2014

Z magazínu PRIMOlife jsme pro Vás vytáhli dost podstatných informací. Snad se Vám budou líbit ;)


- Druhá série slibuje, že bude temnější, introspektivnější a akčnější.
- Aramis bude velice napjatý, protože nemůže být se ženou kterou miluje a vychovávat s ní svého syna. Ví, že tajemství o pravém původu dítěte musí zůstat zachované, ale nemůže si pomoci se svými city a ty ho zavedou do problémů. Tato situace v něm vytvoří temnější já.
- Porthos toho bude mít též až nad hlavu. Zaprvé objeví, že jeho otec, Belgarde (Liam Cunningham), není mrtvý, ale zdravý jak řípa. Díky tomu zjistí, kým opravdu je a bude se tázat otce na mnoho otázek ohledně své minulosti. Zadruhé objeví, že Kapitán Treville znal jeho matku a pomohl ji opustit malého Porthose. Je tu též spojitost mezi Kapitánem a jeho otcem, ale nemůže přijít na to jaká, čímž je ještě více zmatený a flustrovaný.
- D´Artagnan bude opět s Constance, ale bude to složité, protože ona je vdaná za Boniceux a bude se muset rozhodnout, zda bude lojální ke svému manželi či k muži, kterého opravdu miluje – D´Artagnana. Jak říká Luke Pasqualino, D´Artagnan je sice horká hlava, ale v srdci je velký romantik.
 – Milady se vrátí ke dvoru jako … králova milenka!
 – Athos je stále zamilovaný do Milady. A o to víc je naštvaný na krále, že je s ní, protože Milady je pro něj víc, než samotní mušketýři. Maimie McCoy (Milady) souhlasí s tím, že oni dva nemůžou žít spolu a ani bez sebe. Jsou jako pár komplikovaní, ale jsou k sobě připoutaní. Dále si myslí, že Milady není tak zlá, pouze dělá tolik, aby přežila. Na otázku, zda bude Milady někdy šťastná odpověděla, že neví. Ráda by viděla, jak Athos žije s Milady v domečku na kopci, daleko od všeho a jsou tam šťastní na věky věků, ale obává se toho, že se to nestane.
 – Tariq (Colin Salmon) přijede ze Španělska do Francie prodávat plány na zbraně hromadného ničení.
 – Herečka Perdita Weeks bude hrát sexy vražedkyni.
 – Nový záporák série – Comte de Rochefort – si užívá zápasy jeden na jednoho, ale i Španělska vs. Francie (bude se snažit, aby byla mezi zeměmi válka – které se prý možná dočkáme ve třetí sérii). Rochefort byl před 10 lety u dvora, ale pak byl poslán do španělského vězení (byl Kardinálovým mužem, takže určitě z nějakého důležitého důvodu). Nyní je zpátky, aby Španělsku donášel informace na krále, který z něj zpočátku nebyl nadšený, ale pak si ho oblíbil. Jenže Rochefort má v hledáčku i samotnou královnu, a tak se bude snažit zbavit krále, aby s ní mohl být (pozn. redakce: Joo, to chudák neví ještě o další konkurenci – Aramis). Jenže mušketýři mu moc nevěří, ale protože je Rochefort liška podšitá, tak si omotá krále kolem prstu a bude ho moc obrátit proti mušketýrům a i samotné královně!!
 – Hlavní čtveřice se shoduje na tom, že bylo velice dobře promyšlené, aby před natáčením prošli tzv. Boot Campem (učili se jezdit na koni a šermovat), díky čemuž se velice spřátelili.

Tak co tomu všemu říkáte? Jak se těšíte na druhou sérii?

Diskuze /3

lksvcr

Hodně se těším na na dějovou linku Aramise a Porthose :)

#2 Bobisudka
14.12.2014 | 21:04:23
Bobisudka

#1 lksvcr: Taky, taky. Jako vůbec si nedovedu představit Porthose s jeho taťuldou…ale vůůbec :D Jsem na jejich společné scény opravdu zvědavá :)

webmaster
14.12.2014 | 22:41:17
kyrysar

Hlavně ať to s těmi intrikami moc nepřeženou. Nerad bych se koukal na nějakou Mexickou telenovelu.

14.12.2014 | 23:33:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Neloučíme se s vámi

Zůstaňte s námi i po konci

Zůstaňte s námi i po konci

Seriál The Musketeers se sice s námi po třech sezónách definitivně rozloučil, my se však ještě loučit nehodláme. I po konci pro vás připravujeme spoustu zajímavých článků, o které byste jakožto věrní fanoušci rozhodně neměli přijít!

Reklama

Trailer pro finálovou řadu

Thumbnail Play icon
Ohodnoťte seriál The Musketeers!

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás