The Musketeers (Tři Mušketýři) O seriálu The Musketeers

O seriálu The Musketeers

O seriálu The Musketeers

Opět budeme mít možnost okusit další zpracování Tři mušketýrů, tentokrát v seriálovém podání od stanice BBC. Seriál začíná již v neděli 19. ledna.


2 0
15.1.2014

Seriál nás zavede do 17. stolení a bude se odehrávat v Paříži, kde se nám představí Athos, Porthos, Aramis a D'Artagnan v boji za spravedlnost. Jedná se o hrdiny v pravém slova smyslu, můžete jim vždy věřit a vždy udělají správnou věc a to bez ohledu na vlastní riziko.

Stanice BBC si s myšlenkou seriálu o mušketýrech pohrávala již od roku 2007, kdy měl seriál vyplňovat pauzy mezi jednotlivými sériemi Doctora Who. Nakonec byl seriál oznámen až v roce 2012. Natáčení probíhalo v Praze a Kroměříži. Původně se počítalo se zahájením vysílání v roce 2013, později došlo k přesunutí na leden 2014.


Za seriálem stojí Adrian Hodges (Survivors, Primeval, hlavním producentem seriálu je Colin Wratten (Inside Men, Waking the Dead). Hudbu pro seriál má na svědomí Murray Gold (Doctor Who) a režie se ujali Toby Haynes (Wallander, Doctor Who, Sherlock), Saul Metzstein, Richard Clark, Andy Hay a Farren Blackburn.

V seriálu se nám představí následující postavy, které ztvární herci:

První řada seriálu bude mít deset epizod a bude se vysílat na BBC vždy v neděli okolo deváté hodiny večerní. Přidáte se ke sledování tohoto seriálu i vy?

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Neloučíme se s vámi

Zůstaňte s námi i po konci

Zůstaňte s námi i po konci

Seriál The Musketeers se sice s námi po třech sezónách definitivně rozloučil, my se však ještě loučit nehodláme. I po konci pro vás připravujeme spoustu zajímavých článků, o které byste jakožto věrní fanoušci rozhodně neměli přijít!

Reklama

Trailer pro finálovou řadu

Thumbnail Play icon
Ohodnoťte seriál The Musketeers!

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás