The Musketeers (Tři Mušketýři) Porthos Dumasem?

Porthos Dumasem?

Porthos Dumasem?

Někteří možná víte, že se chystá snímek The Black Count (režie Cary Fukunaga) na motivy stejnojmenné knihy od Toma Reisse a náš Howard Charles (Porthos) by si přál hrát Generála Dumase. A proto byla založena petice, kde jeho přání můžeme podpořit.


0 0
5.8.2014

Děj The Black Count vypráví příběh o Generálovi Alexovi Dumasovi, který byl inspirací pro příběhy jeho syna, Alexandra Dumase (Tři mušketýři, Hrabě Monte Christo). Spisovatel Tom Reiss nám přiblížil život ve Francii – velení armádě během Velké francouzské revoluce, roky v zajetí v Asii atd. To vše díky doposud nezveřejněné korespondenci mezi synem a otcem, dále spisovatelovým výzkumem, který poskytuje kontext k pochopení neobyčejného života Alexe, který by ani jeho syn nevymyslel. 


Příběh se natolik líbí Howardovi Charlesovi (Porthos), že oslovil studio Sony Pictures se zájmem o roli Generála. Pokud ho chcete v tomto podpořit, tak můžete podepsat petici, kterou vytvořila Lauren Michero a sám Howard ji podporuje – Petice.


Podepíšete petici? Dokážete si představit Howarda jako Generála?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Neloučíme se s vámi

Zůstaňte s námi i po konci

Zůstaňte s námi i po konci

Seriál The Musketeers se sice s námi po třech sezónách definitivně rozloučil, my se však ještě loučit nehodláme. I po konci pro vás připravujeme spoustu zajímavých článků, o které byste jakožto věrní fanoušci rozhodně neměli přijít!

Reklama

Trailer pro finálovou řadu

Thumbnail Play icon
Ohodnoťte seriál The Musketeers!

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás